کد خبر:61536 | ۲۳:۰۸:۲۳ - دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار سیریک :
دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش سیریک برگزار شد/ شورای می‌تواند تحولی در نظام اداری و آموزشی، آموزش و پرورش ایجاد نماید
به ریاست احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سیریک در محل مدرسه مهر و الهیه روستای گونمردی برگزار شد.

به گزارش آذینی ، فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان سیریک گفت: براساس آموزه های دین مبین اسلام و تاکیدات بزرگان به ویژه رهبر بزرگ انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)  بهره گیری از مشارکت های مردمی در تحقق اهداف مقدس تعلیم و تربیت فرزندان امری اجتناب ناپذیر است.

احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سیریک در روستای گونمردی افزود: در ۲۶ دی ماه ۱۳۷۲ در مجلس شورای اسلامی یکی از از ارزشمند ترین قوانین در خصوص آموزش و پرورش  قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش تصویب شد که این شورای بازوی توانمند جهت پشتیبانی و مشارکت در اجرای سیاست ها و برنامه ریزی های آموزش و پرورش شهرستان باشد.

وی یادآور شد: تفویض اختیار ، تمرکز زدایی و مشارکت محلی برای ارتقای فعالیت های آموزش و پرورش از موضوعات قابل توجه بسیار مهمی است  که برای شورای آموزش و پرورش می‌تواند تحولی در نظام اداری و آموزشی، آموزش و پرورش ایجاد نمایند که آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند مشکلات و موانع موجود را برطرف نماید و با همفکری و همکاری سایر نهادها و ارگان ها بسیاری از این مشکلات برطرف می گردد.

در این جلسه شورای آموزش و پرورش به دستور فرماندار و با مشارکت شوراهای اسلامی بخش و شهرستان و آموزش و پرورش مشکل سایبان مدرسه شبانه روزی مهر و الهیه گونمردی و سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان دانش آموزان روستاهای دهستان بیابان طی ۱۰ روز آینده برطرف شود.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=61536