خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۰۸/۱۳ ۰۸:۱۹
شناسه خبر : 58362

فرماندار سیریک از حضور پرشور و گسترده مردم شهرستان سیریک در راهپیمایی تشکر کرد

فرماندار سیریک در پیامی از حضور پرشور مردم شهرستان در راهپیمایی 13 آبان ماه تشکر و قدر دانی کرد ...

عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی با ارسال پیامی از حضور پرشور مردم شهرستان سیریک در راهپیمایی یوم الله ۱۳آبان تشکر کرد.
متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

راهپیمایی حماسی یوم‌الله ۱۳آبان ، تجدید میثاق ملت بزرگ ایران با ارزش‌ها و آرمان‌های بلند انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در راستای مبارزه با استکبار و حمایت و همراهی همه جانبه از نظام و انقلاب اسلامی است.

حضور حماسی ,شکوهمند وبی نظیر مردم شریف شهرستان سیریک در راهپیمایی یوم الله ۱۳آبان ، برگ زرین دیگری را در تاریخ سراسر حماسه و افتخار این خطه از مکران زمین را ثبت نمود.

مردم فهیم شهرستان سیریک بار دیگر با روحیه انقلابی وبرای مبارزه با استکبار جهانی و استحکام بنای رفیع انقلاب وبیعت مجدد با آرمانهای بلندحضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مدظله العالی وحمایت ازدولت تدبیر وامید متحد و یک دل به میدان آمدن ومشت آهنینی بردهان یاوه گویان زدند.

اینجانب از آحاد مردم مؤمن شهرستان سیریک,دانش آموزان و دانشجویان عزیز که با اراده بی نظیر خود، جلوه دیگری از عظمت، اقتدار و میثاق ملی را به نمایش گذاشتند، قدردانی نموده, سعادت، سربلندی و بهروزی همگان را در مسیر دستیابی همه جانبه به آرمان‌های تابناک انقلاب اسلامی، از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.