خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۰۸/۱۲ ۱۰:۳۲
شناسه خبر : 58255

دعوت فرماندار سیریک از اقشار مختلف مردم جهت شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان

عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک طی پیامی از اقشار مختلف مردم شیعه و سنی، روحانیون و علما ، صیادان و تجار، کسبه و بازاریان ، دانش آموزان و دانشجویان ، پیر و جوان جهت شرکت پرشور و باشکوه در این مراسم ملی دعوت بعمل آورد. ...

عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک   در گفتگو با خبرنگار آذینی ، از مردم شهرستان برای حضور در راهپیمایی۱۳آبان دعوت کرد.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۳ *آبان فرصت ارزشمند پاسداشت شجاعت و شهامت دانش آموزان غیرتمندی است* که در راه اعتقاد و عقیده خویش و به تاسی از فرمان رهبرفرزانه انقلاب حضرت امام خمینی (ره) تا پای جان در برابر مستکبران و زورگویان ایستادند. ودر دفتر خاطرات ارزشمند ملت ایران اسلامی به عنوان روز گرامیداشت فرهنگ استکبار ستیزی و مقابله با حاکمان زر و زورثبت گردید .

*یوم الله ۱۳ آبان ،* روز تجلی ارزش‌ها و صدور پیام انقلاب اسلامی به مظلومان و ستمدیدگان در سراسر جهان، روز مبارزه با زیاده خواهی و ناعدالتی‌ها و روز حضور گسترده و پرشور مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی در محکومیت توطئه های استکبار جهانی است.

*اینجانب ضمن محکوم نمودن اقدام خبیثانه دولت عهدشکن ومستکبرآمریکا* مبنی برتهدیدات علیه ایران اسلامی ،در این روز بزرگ باگرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز ۱۳ آبان *از عموم مردم مومن وولایت مدار شهرستان سیریک دعوت می نمایم* تا با حضور گسترده خود در راهپیمایی ضد استکباری یوم ا… ۱۳ آبان انزجار خود را از استکبار جهانی و هم پیمانانش اعلام دارند.
سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

انتهای پیام/ق