کد خبر:58193 | ۱۲:۳۶:۳۴ - جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۳ آبانماه روز آشنا ساختن نسل نوجوان جامعه با فرهنگ استکبار ستیزی است
امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک گفت:سیزده آبان، روزی است که فرزندان ایثارگر و فداکار این مرز و بوم به جهانیان فهماندند که با توکل به قدرت ایمان می توان در برابر هر طاغوتی هرچند خودش را قدرتمند نشان می دهد ایستاد و مقابل کرد.

به گزارش آذینی ، امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک گفت:سیزده آبان، روزی است که فرزندان ایثارگر و فداکار این مرز و بوم به جهانیان فهماندند که با توکل به قدرت ایمان می توان در برابر هر طاغوتی هرچند خودش را قدرتمند نشان می دهد ایستاد و مقابل کرد.

شیخ عبدالعزیز افراز امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک افزود: ۱۳ آبان روز فراموش ناشدنی است و همچنین فرصت مغتنمی برای آشنا ساختن نسل نوجوان جامعه با فرهنگ استکبار ستیزی است.

وی اظهار کرد: حضور تمام اقشار مردم در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان باعث ایجاد همبستگی بیشتر بین مردم و اعلام این پیام به دشمنان می شود که همه مردم به ماهیت دشمنان نظام و انقلاب پی برده اند.

امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک ابراز کرد: یکی از تهدیدهای بزرگ برای جوامع انسانی، زیاده خواهی، زورگویی و ظلم کشورهای پیشرفته تر نسبت به سایر کشورها و ملت هاست این زیاده خواهی ها و زورگویی ها ریشه در هواهای نفسانی و قدرت طلبی سردمداران سیاسی و ماهیت شیطانی فرهنگ اجتماعی و سیاسی کشورهای استکباری بویژه امریکایی جنایتکار است.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=58193