خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۰۷/۱۶ ۱۱:۵۱
شناسه خبر : 57558

هدف شورا باید خدمت به مردم باشد/ موفقیت شورا در وحدت و همدلی است

جلسه هم اندیشی و هم آفزایی شوراهای سه شهر شهرستان سیریک به ریاست مهندس عبدالله پرتابیان سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات شهرها جهت توسعه و زیباسازی و ارائه خدمات مطلوب به مردم در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان سیریک برگزار شد. ...

به گزارش آذینی ،در این جلسه سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک گفت:* شوراها باید بعنوان خدمتگزار مردم و کسانی که با رای مستقیم مردم بر این جایگاه تکیه زده اند بیشتر احساس مسئولیت و خدمت به مردم داشته باشند.

عبدالله پرتابیان سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک افزود:* مسائل و مشکلات شهرها باید توسط شوراها شناسایی ، رصد و پیگیری و جهت رفع آنها باید به فرمانداری و استان مکاتبه دنبال شود.

*وی اظهار کرد:* خیلی وقت ها برای انجام کار نباید منتظر اعتبار و امر و نهی مسئولی باشیم نظافت شهر، جمع آوری نغاله های ساختمانی،حرس کردن درختان،توجه به فضای سبز شهری بخش عمده ای از خدماتی است که باید برای ارائه مطلوب به مردم توجه جدی به آن کرد.

*نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک با بیان اینکه مشارکت مردم در برنامه ها و فعالیت ها موجب شکوفایی و موفقیت است خاطرنشان کرد:* برای موفقیت در کارها باید از افراد اهل نظر، علما،مشاوران خوب همراه با بهره مندی از مشارکت مردم باشد
.
*پرتابیان یادآور شد:* جامعه ای موفق است که خودش برای عمران و توسعه و رفع مشکلاتش پیش قدم باشد و لازمه این موفقیت وحدت و همدلی اعضای شوراها با یکدیگر است.

*سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک تصریح کرد:* همه ما وظیفه داریم قانون را رعایت کنیم و برای موفقیت و خدمت رسانی به جامعه ضمن پایبند به قانون از مشارکت مردم جهت شکوفایی و رفع مسائل و مشکلات غافل نباشیم.

*این مسئول با اشاره به اینکه بخشی از موفقیت شوراها* حضور در صحنه هاست اضافه کرد: جلسات شوراها باید منظم برگزار و مصوبات آن به فرمانداری ارسال شود، چیزهایی که خارج از توان شهرداری است مصوب نکنیم ،زمینه حضور و مشارکت بانوان در شهر را فراهم کنیم،به ورزش مردم و بیمه ورزشکاران توجه کنیم و برای توسعه و عمران بیشتر شهرها تلاش مضاعفی صورت پذیرد.

*سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک با بیان اینکه ثبت نام کارت الکترونیکی مرزنشینان آغاز شده اظهار کرد* : شوراها اطلاع رسانی لازم را جهت ثبت نام و ارائه خدمات این کارت مرزنشینی به مردم توضیح و توجیح نمایند.

انتهای پیام/ق