کد خبر:57301 | ۴:۳۳:۰۶ - جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حمله قاچاقچیان مشروبات الکلی میناب به اورژانس و تکنسین های سیریکی+ تصاویر
احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی افزود: متاسفانه در مسیر انتقال مصدومان حادثه به بیمارستان تعدادی از قاچاقچیان مشروبات الکلی در محدوده روستای زهوکی به آمبولانس و تکنسین های اورژانس جاده ای ۱۱۵ حمله و ضمن ایجاد خسارت به ماشین تکنسین ها را مورد ضرب و شتم قرار می دهند. وی […]

احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی افزود: متاسفانه در مسیر انتقال مصدومان حادثه به بیمارستان تعدادی از قاچاقچیان مشروبات الکلی در محدوده روستای زهوکی به آمبولانس و تکنسین های اورژانس جاده ای ۱۱۵ حمله و ضمن ایجاد خسارت به ماشین تکنسین ها را مورد ضرب و شتم قرار می دهند.

وی اظهار کرد: این حادثه درد ناک و تاسف بار حدود ساعت ۲۲:۱۹ شب گذشته در پی اعلام حادثه واژگونی خودرو در مسیر جاده اصلی شهرستان سیریک به میناب اتفاق افتاده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک ابراز کرد: شایان ذکر است حمله به آمبولانس و پرسنل اورژانس ۱۱۵ بعلت فراری دادن راننده مصدوم خودرو حامل مشروبات الکلی بوده تا نامبرده گان از دست گیری و شناسایی عوامل باند مشروبات الکلی در امان باشند.

جمالدینی بیان کرد: تیم اعزامی اورژانس ۱۱۵، مرکز بندر کوهستک بلافاصله بعد از دریافت پیام در سریع ترین زمان در صحنه تصادف حاضر و بعد از انجام اقدامات درمانی اولیه در محل حادثه، با توجه به وضعیت جسمانی مصدوم، جهت ادامه درمان، مصدوم را به بیمارستان حضرت ابوالفضل میناب منتقل می کنند که در مسیر جاده اصلی و در محدوده روستای زهوکی از توبع شهرستان میناب مورد حمله افراد قاچاقچی قرار می گیرند.

فرماندار شهرستان سیریک یادآور شد: در این حادثه هر دو تکنسین اورژانس شدیدا آسیب دیده و جهت درمان به بیمارستان حضرت ابوالفضل میناب و سپس بعلت شدت جراحات وارده به ناحیه چشم به بیمارستان شهید محمدی شهر بندر عباس جهت ادامه مداوا منتقل شدند.

جمالدینی تصریح کرد: با توجه به شدت ضربات وارده به ناحیه سر و گردن یوسف زارعی و وخامت حال، جهت انجام سی تی اسکن و انجام اقدامات درمانی حدود ساعت ۲ بامداد به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس منتقل شده که همچنان تحت نظر است و چاکر رئیسی تکنسین دیگر اورژانس نیز که به دنبالشدت جراحات وارده به صورت و چشم راست دچار پارگی قرنیه و آسیب به شبکیه شده است نیز جهت ادامه درمان، صبح امروز به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس منتقل شدند و در حال حاضر هر دو نفر آنها در بیمارستان شهید محمدی مرکز استان تحت درمان قرار دارند.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک خاطرنشان کرد: بنده بلافاصله بعد از اطلاع از این موضوع تاسف بار و درد ناک به همراه مهندس احمدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب در محل حادثه و بیمارستان حاضر و هماهنگی های لازم جهت تسریع در روند درمان آنها اقدام شد.

فرماندار شهرستان سیریک افزود: بعد از وقوع این حادثه بلافاصله دستور لازم جهت شناسایی افراد و عوامل این حادثه دردناک با مقام محترم قضائی و نیروهای نظامی و انتظامی تشکیل که امیدواریم با همراهی و همکاری مردم و نیروهای بسیج در کمترین زمان ممکن شناسایی و برابر قانون مجازات شوند تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگوار در سطح جامعه نباشیم.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=57301