کد خبر:60037 | ۱۱:۲۸:۲۹ - دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳۵ تن برنج و مرغ با نرخ دولتی در سیریک توزیع می شود
فرماندار شهرستان سیریک گفت: با هدف تنطیم بازار در شهرستان سیریک مقدار ۳۰ تن برنج و ۵ تن مرغ منجمد با قیمت دولتی در ۶ منطقه مختلف شهرستان در حال توزیع است.

به گزارش آذینی ،عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک افزود: قیمت هر کیسه برنج ۱۰ کیلویی ۷۵ هزار تومان و هر کیلو مرغ منجمد ۸ هزار و نهصد تومان در شهرستان در حال توزیع است.

وی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲۰۰ تن برنج و ۲۰ تن مرغ منجمد با هدف تنطیم بازار و تامین کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم توزیع شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک نظارت جدی بر واحدهای صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار برای جلوگیری از تخلفات احتمالی اشاره و خاطرنشان کرد: تنظیم بازار به عرضه و تقاضا بستگی دارد و بعضی مواقع عرضه و تقاضا با کمبودهایی مواجه می شود که با رویکردی که در بازار مشاهده می کنیم باید تلاش کنیم تا نظارت از دستمان خارج نشود و کلیه دستگاه ها به دنبال این باشند که دچار کمبود اقلام مورد نیاز مردم در سطح شهرستان نشویم.

وی با اشاره به نقش مهم شبکه بهداشت و درمان شهرستان در نظارت بر عرضه مواد غذایی افزود: باید با تشکیل گشت های مشترک با محوریت بازرسان بهداشت محیط، صنعت معدن تجارت و اماکن از عرضه مواد غذایی غیربهداشتی در شهرستان جلوگیری کرد.

فرماندار شهرستان سیریک با اشاره به اهمیت برگزاری جلسات ستاد تنظیم بازار شهرستان یادآور شد: باید بصورت مرتب بازار شهرستان و قیمت ها کنترل و رصد شود و تصمیماتی که در این جلسه ستادتنظیم بازار شهرستان مصوب می شود باید با جدیت تمام توسط ادارات مربوطه اجرائی شود.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=60037