کد خبر:55007 | ۸:۰۶:۴۶ - سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۳ میلیارد تومان برای عمران و توسعه سیریک اختصاص یافت
فرماندار شهرستان سیریک افزود: از محل اعتبارات تملک و دارای های سرمایه ای استان هرمزگان مبلغ ۲۳ میلیارد تومان برای اجرای و تکمیل پروژه ها و طرح های نیمه تمام شهرستان اختصاص یافت.

به گزارش آذینی ، میرمرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان در سالت اجتماعات فرمانداری گفت:این اعتبارات  در بخش های آموزش، اداره امور عمومی ، رفاه و تامین اجتماعی ، کشاورزی ،منابع طبیعی وآبخیزداری، ورزش و دفاع ، بهداشت و درمان، شیلات ، حمل و نقل ،مسکن و عمران شهری و روستائی ،طرح های هادی روستایی ، تامین آب شرب شهری و روستایی و توسعه فضای سبز و معابرشهری است.

وی اظهار کرد: با علت کاهش منابع اعتباری تکلیف همه دستگاهها دوچندان است تا نسبت به پیگیری جذب اعتبارات ملی به منظور اجرای صحیح پروژهها  در راستای کاهش مشکلات مردم و ایجاد رضایت مندی تلاش کرد.

ایزدی پور یادآور شد: یکی از مهمترین اهداف جذب اعتبارات استانی و ملی باید  ایجاد زمینه های اشتغال و تامین در فراهم کردن زیر ساخت ها برای جامعه باشد.

فرماندار شهرستان سیریک اصافه کرد: شهرستان سیریک یکی از شهرستان های هرمزگان است که بعلت شرایط و موقعیت خاص استراتژیکی و سوق الجیشی پتانسیل بسیار خوبی در حوزه اقتصادی برخوردار است که در صورت توجه و اهتمام خاص می تواند زمینه های اشتغالزایی در بخش های صادرات مواد و کالاهای غیر نفتی سهم بسزایی در استان هرمزگان داشته باشد.

شهرستان۴۵ هزار نفری سیریک با داشتن نوار ساحلی و مرز دریایی با کشورهای حاشیه خلیج فارس در فاصله ۱۷۵ کیلومتری شرق مرکز استان هرمزگان قرار دارد.

انتهای پیام/ق

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=55007