خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۱۱/۲۱ ۱۲:۳۴
شناسه خبر : 53075

۱۰ طر ح عمرانی با اعتبار ۲ میلیارد در سیریک به بهره برداری رسید/ شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن آخرین پروژه دهه فجر انقلاب است

فرماندار شهرستان سیریک گفت: در یازدهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر در شهرستان سیریک 10 طرح عمرانی در بخش های بهداشت و درمان ، فنی و حرفه ای ، مسکن روستایی و شهری ، مخابرات ، راه روستایی و آسفالت کوچه و معابر با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و 200 میلیون تومان به بهره برداری رسید. ...

به گزارش آذینی ، میر مرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک افزود: بهره برداری از آموزشگاه فنی و حرفه ای خیاطی شهر بندر سیریک، بهره برداری از بخش دیالیز  و  بلوکی زایشگاه بیمارستان امام سجاد(ع) شهرستان سیریک ، راه انداری نمونه گیری خون مراکز درمانگانی بخش بمانی و دهستان بیابان و افتتاح خانه بهداشت روستای گرائیگ برشمرد.

وی اظهار کرد: افتتاح ۶ واحد مسکن خیری مددجویی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهری و روستایی ، راه اندازی دکل و آنتن تقویت جی اس ام تلفن های روستاهای بخش مرکزی و بهره برداری راه روستایی و آسفالت کوچه و معابر روستای گونمردی را از مهمترین این طرح ها برشمرد.

ایزدی پور ابراز کرد: با بهره برداری از این طرح ها مردم خوب و همیشه در صحنه شهرستان از این خدمات بویژه خدمات بهداشت و درمانی برخوردار شدند که این طرح هدیه ای از خادمین نظام و انقلاب که ولی نعمتان و سرمایه های اصلی نظام هستند تقدیم شد.

نماینده عالی دولت اضافه کرد: همین جا از همه مردم خوب ، ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان سیریک اعم از شیعه و سنی ، علما و روحانیون ، بسیجیان ، اصناف ، تجار و صیادان ، کسبه و بازاریان، دانش آموزان و دانشجویان ، کارمندان و مدیران ، ادارات و نهادها ، سازمان های مردم نهاد و تشکل ها ، کانون های فرهنگی ، ورزشکاران و کارگران و دیگر اقشار و گروهها جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه با حضور پرشور و گسترده خود ضمن لبیک به فرمان امام خامنه ای (مدظله العالی) مشت محکمی بر دهان همه یاوه گویان و استکبار جهانی وارد کنند.

 

انتهای پیام/ق