کد خبر:54529 | ۱۳:۳۱:۲۲ - شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۲ بهمن روز تجدید میثاق با آرمان های انقلاب و رهبری است/ملت ایران در راهپیمایی حضور تماشایی خواهند داشت
عالم اهل سنت هرمزگان با تاکید بر اینکه ملت ایران با راهپیمایی در ۲۲ بهمن بار دیگر با آرمان های انقلاب و رهبر معظم (مدظله العالی) تجدید میثاق می کنند، گفت: انقلاب اسلامی حاصل مبارزه قرن ها ملت ایران در برابر استعمارگران برای رسیدن به آزادی و استقلال کشور است.

شیخ علی ماهیگیر، عالم اهل سنت هرمزگان در گفتگو با خبرنگار آذینی ضمن تبریک به مناسبت چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: برای تجدید با آرمان و اهداف انقلاب اسلامی در صفوف بهم پیوسته با اقشار مختلف ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت خواهیم کرد.

عالم اهل سنت هرمزگان با تاکید بر اینکه از هر کوی و برزن مردم ولایتمدار ایران اسلامی با یاد و خاطره راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ به خیابان ها خواهند آمد، گفت: ۲۲ بهمن روز رهایی ملت ایران از وابستگی به قدرت های استکباری و روز پایان ستم سردمداران حکومت طاغوتی شاه است.

ماهیگیر با بیان اینکه ۲۲ بهمن روز نجات و آزادی ملت است، عنوان کرد: انقلاب اسلامی حاصل مبارزه قرن ها ملت ایران در برابر استعمارگران برای رسیدن به آزادی و استقلال کشور است.

وی افزود: ملت ایران با گذر از نهضت تنباکو، مشروطیت، جنگل و سایر نهضت های کوچک و بزرگ دیگری که برای رهایی از بند ظلم و ستم و حاکمیت های طاغوت سر دادند، هرکدام از آنها با کارشکنی و دسیسه دشمنان به نتیجه نرسید؛ اما انقلاب اسلامی با عنایت رهبری پیامبر گونه معمار کبیر انقلاب و پشتیبانی مردم به پیروزی رسید.

عالم اهل سنت هرمزگان با بیان اینکه ما وظیفه داریم از طرق مختلف از این انقلاب دفاع و در صحنه ها حضور یابیم، گفت: یکی از مهمترین صحنه ها که ملت هوشیار ایران به یاد جان فشانی های مبارزین صدر انقلاب باید حضور پررنگ داشته باشند حضور تماشایی در ۲۲ بهمن ماه است.

ماهیگیر با تاکید بر اینکه ملت ایران با راهپیمایی در ۲۲ بهمن بار دیگر با آرمان های انقلاب و رهبر معظم (مدظله العالی) تجدید میثاق می کنند، بیان کرد: مردم هوشیار بار دیگر با جانشین و خلف صالح حضرت امام(ره) که یکی از ارکان های مهم جمهوری اسلامی در قانون اساسی بوده و وجه تمایز حاکمیت اسلامی با سایر روش های حکومتی است تجدید میثاق می کنند.

وی خاطر نشان کرد: در دریای پر طوفان جهان که برای نابودی انقلاب ما کارشکنی های مختلف صورت می گیرد امام خامنه ای(مدظله العالی) با رهبری مدبرانه خود کشتی انقلاب را سال های سال در مقابل دشمنان نجات داده و ناخدایی کرده است.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=54529