کد خبر:64768 | 2:19:18 - جمعه 21 آگوست 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه سیریک :
یکی از مطالبه های جدی و به حق مردم عزیز شهرستان سیریک، استقرار اداره ثبت در شهرستان است/ماه محرم فرصت بزرگی برای قرب به خدا و کسب معرفت به اهل بیت است/رمز پیروزی انقلاب ما، مسجد بود و رمز حفظ و تداوم انقلاب هم توجه به مسجد است/مسئولان وزارت بهداشت از ظرفیت های عظیم طب ایرانی اسلامی استفاده کنند.
امام جمعه شهرستان سیریک گفت:ماه محرم فرصت بزرگی برای قرب به خدا و کسب معرفت به اهل بیت است. عزاداری و گریه بر امام حسین علیه السلام از افضل مستحبات است و به فرموده علامه طباطبایی ره، کسانی که به مقام قرب الهی رسیده اند در حرم امام حسین علیه السلام یا در حال توسل به حضرت به این مقام نائل شدند. لذا علیرغم گرمی هوا و رعایت مسائل بهداشتی، این فرصت بزرگ را قدر بدانیم.

به گزارش آذینی، حجت الاسلام والمسلمین شیخ حسن حیدری امام جمعه شهرستان افزود: رمز پیروزی انقلاب ما، مسجد بود و رمز حفظ و تداوم انقلاب هم توجه به مسجد است و همه دلسوزان اسلام و انقلاب و هرکس دغدغه تربیت فرزندان و نسل جدید را دارد، باید نسبت به رونق بخشیدن به مسجد تلاش کنند

وی ابراز کرد: مسجد سنگر است، مسجد پایگاه است، نه فقط پایگاه عبادت، بلکه پایگاه خدمت به مردم و تبیین مواضع نظام و اسلام و کانون حرکت مردم نیز هست ، امام جماعت و هیئت امناء مسجد، باید مسجد را خانه خود بدانند و برای تحول و پیشرفت مسجد از هر کوششی دریغ نکنند.

حجت الاسلام و المسلمین  حیدری افزود: روز بزرگداشت ابن سینا، روز پزشک است و با تشکر و قدردانی از زحمات پزشکان و مجاهدان سلامت مخصوصا در این شرائط کرونایی،‌ از مردم هم درخواست داریم که توصیه های پزشکی را بویژه در مراسمات مذهبی رعایت کنند.

امام جمعه شهرستان سیریک  در ادامه بیان کرد: بیمارستان امام سجاد علیه السلام سیریک، هنوز در شأن مردم شهرستان سیریک نیست و از مسئولان درخواست داریم که برای جذب امکانات لازم و استقرار پزشکان متخصص در بیمارستان اقدام کنند تا مردم مجبور نباشند برای درمان به شهرستان میناب و مرکز استان بروند.

وی خاطر نشان کرد: انتخاب روز بزرگداشت ابن سینا به عنوان روز پزشک نشان میدهد که طب سنتی ما دارای پتانسیل زیادی است و لذا به مسئولان وزارت بهداشت توصیه میکنیم از ظرفیت های عظیم طب ایرانی اسلامی استفاده کنند.

حیدری تصریح کرد: در هفته گذشته،‌ اداره کار و رفاه اجتماعی در شهرستان سیریک مستقر شد که امیدواریم با پیگیری فرماندار محترم و رییس این اداره خانم محمدی، شاهد رشد اشتغال در شهرستان و جهش در بخش تولید باشیم.

امام جمعه شهرستان سیریک  یاد آورشد : متأسفانه علیرغم نیاز مبرم مردم به امور ثبتی،‌ هنوز در شهرستان سیریک حتی یک نمایندگی از اداره ثبت نیست و مردم مجبور هستند برای یک کار ساده به میناب بروند،  لذا یکی از مطالبه های جدی و به حق مردم عزیز شهرستان سیریک، استقرار اداره ثبت در شهرستان است.

و در ادامه به توافق علنی امارات با رژیم غاصب صهیونیستی، و اعلان آن توسط ترامپ اظهار کرد:  این توافق ننگین نشان داد که آنها مزدور آمریکا هستند و همچون رژیم آل سعود،‌ یک گاو شیرده برای رژیم صهیونیستی هستند که در نهایت همه اینها منجبر به نابودی اسرائیل و همه همپیمانان خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین  حیدری ا۱لفه کرد: تکیه امارات بر خانه عنکبوتی اسرائیل، که به فضل الهی بزودی نابود خواهد شد،‌ اشتباه بزرگ راهبردی حاکمان امارات بود و زوال خاندان انگلیسی ـ‌ آمریکایی آل نهیان را تسریع خواهد کرد.

امام جمعه شهرستان سیریک ضمن تبریک آغاز هفته دولت به همه دولتمردان گفت : هفته دولت یاد آور شهیدان رجایی و باهنر و مردان بی ادعای خدمت به مردم و جامعه اسلامی است و این شهیدان والا مقام الگوی مناسبی برای دولتمردان در خدمت صادقانه به مردم هستند.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=64768