کد خبر:52893 | ۱۱:۳۹:۲۷ - جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یکپارچگی ملت ایران در میدان نبرد و اطاعت از امام عامل پیروزی بر نظام ستمشاهی شد
امام جمعه موقت اهل سنت شهر بندر سیریک گفت: ایام الله دهه مبارک فجر نماد ایمان ، شجاعت و استقامت و ایستادگی ملت ایران در برابر ظلم و ستم و یکپارچگی آحاد ملت برای رسیدن به پیروزی و احیای ارزش های اسلام بود.

به گزارش  آذینی ، شیخ محمد گلزاری امام جمعه موقت اهل سنت شهر بندر سیریک افزود: در این ایام مسئولان وظیفه دارند خدمات نظام و انقلاب و دستاوردهای ۴۰ سال نظام به مردم بازگو کنند و اهداف و سیاست های نظام و انقلاب را به نسل های آینده با ذکر ارزش ها و آرمان ها بیان و سیاست های پلید دشمنان را بر علیه مردم و نظام هوشیار و بیدار کنند.

وی ابراز کرد: این ایام فرصتی ارزشمند همه برای مسئولان و هم مردم است تا با برپایی مراسم های ملی ، همایش ها و برنامه های فرهنگی ، هنری ، ورزشی و انقلابی ضمن ادای احترام به مقام والا و ملکوتی حضرت امام و همه شهدای انقلاب این ایام ا… را پاس بدارند.

شیخ گلزاری بیان کرد:  مشکلات و مسائل در همه جوامع اسلامی و غیر اسلامی هست اما مهم مدیریت و رسیدگی است که الحمدالله در نظام ما علی رغم همه تحریم ها و تهدیدها و ترفندهای مختلف دشمنان از ابتدای نظام تا کنون بر علیه ملت بزرگ ایران راه به جایی نبرده و این نتیجه مردمی بودن نظام و انقلاب ایران است.

امام جمعه موقت اهل سنت شهر بندر سیریک تصریح کرد: امروز در نظام ما وجود رهبری شجاع ، مومن و متدین و با اخلاص رمز فائق آمدن بر همه دسیسه های دشمنان شده و این هم نعمتی از نعمت های خداوند است که برای همه ما ارزانی بخشیده تا بتوانیم در مسیر زندگی دنیا و آخرت سعادت مند شویم.

وی یادآور شد: اگر  همه مسئولان و خادمین نظام و انقلاب تعابیر و فرمایشات رهبر معظم انقلاب را درست و دقیق اجرا کنند بدون شک رمز موفقیت و سربلندی و پیروزی بر همه مسائل و مشکلات اقتصادی و سیاسی مملکت بدون تنش و دغدغه و با شتاب بیشتری به سمت جلو حرکت خواهد کرد.

امام جمعه موقت اهل سنت سیریک اضافه کرد: توجه به آموزه های اسلام و قرآن و اطاعت از فرمایشات رهبری و توجه به ظرفیت های منطقه ای و خارج شدن از روز مره گی و  جهادی عمل کردن در عرصه خدمت به جامعه خود نوعی تودهنی به دشمنان نظام و انقلاب است.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=52893