خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۰۸/۱۲ ۱۰:۰۱
شناسه خبر : 58213

یادواره سردار شهید علیدادی در شهید مردان سیریک برگزار شد

مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه شه0رستان سیریک گفت: بمناسبت هفته بسیج دانش آموزی یادواره سردارشهید حسن علیدادی با حضور جمعی از مسئولان و دانش آموزان متوسطه بخش بمانی شهرستان در محل دبیرستان فردوسی دهستان شهید مردان برگزار شد. ...

به گزارش آذینی ، حجت الاسلام و المسلمین محمد سهرابی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک افزود: شهید حسن علیدادی در سن  ۲۰ سالگی در سال ۱۳۶۱ ، منطقه شلمچه در عملیات رمضان به شهادت رسید .

وی اظهار کرد: برگزاری یادواره‌های شهدا یکی از برنامه های فرهنگی و معنوی است که به منظورآشنایی دانش آموزان و نسل جدید با ارزش ها و آرمان ها انقلاب و اسلام و رشادت ها و ایثارگری های شهدا و رزمندگان در دفاع مقدس در برابر جهان استکبار بهتر و بیشتر آشنا شوند.

حجت الاسلام و المسلمین سهرابی بیان کرد: برگزاری این مراسمات فرصت مناسبی برای معرفی دستاورد‌های ارزشمند انقلاب اسلامی است که باید با تلاش همگانی در این زمینه در راستای تبیین آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی گام برداشته شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک ابراز کرد: تنها راهکار مقابله با دسیسه ها و تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی دشمنان افزایش بصیرت و آگاهی میان مردم و پاسداشت ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی و تلاش شبانه‌روزی و استفاده از ظرفیت های داخلی است .

حجت الاسلام و المسلمین سهرابی اضافه کرد: تداوم برگزاری یادواره‌های شهدا در جامعه امری لازم و ضروری است و انتظار ما از مسئولان و متولیان اجرایی اهتمام جدی برای برگزاری این مراسمات به طور باشکوه و منسجم و در شان و جایگاه شهدای والامقام است .

شهرستان۴۵ هزار نفری  سیریک دارای ۱۱شهید دوران دفاع مقدس است.

انتهای پیام/ق