خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۸/۰۱/۲۳ ۲۳:۲۹
شناسه خبر : 55726

برآورده ساختن نیاز مردم در جامعه اسلامی یک تکلیف و ارزش است

اولین جلسه شورای اداری سال 1398 شهرستان سیریک به ریاست مهندس عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک و با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی ذوالقدر نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ، حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسن حیدری امام جمعه شهرستان ، عباسی معاون فرماندار ، جمالدینی و سنجری بخشداران مرکزی و بمانی و مدیران ادارات و نهادهای شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری سیریک برگزار شد. ...

به گزارش آذینی ، مهندس عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک در اولین جلسه شورای اداری سال ۹۸ شهرستان سیریک گفت: در فرهنگ اسلام، نه تنها برآورده ساختن نیاز مردم جامعه اسلامی، یک تکلیف لازم و ارزشمند است، بلکه اصل تلاش برای برآورده سازی نیازمندی انسان ها هم مورد تأکید اولیای الهی است.

وی اظهار کرد:به طور قطع هرگونه خدمت به خلق خدا هر چند به ظاهر ناچیز باشد موجب پاداش و ثواب است، چنان که نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) فرموده اند : هر کس سنگى را از راه مردم بردارد براى آن حسنه و ثوابى نوشته مى شود و اگر این خدمت از راه تعلیم و هدایت دیگران باشد ارزش فوق العاده اى دارد.

مهدس عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک یادآور شد: شهدا نمونه‌‌های برجسته خدمت به مردم و محرومان می باشند کدام شهید را سراغ دارید که به محرومان خدمت نکرده باشد دغدغه شهدا، علما، بزرگان و عرفا همه در وادی خدمت به مردم و محرومان است.

فرماندار شهرستان سیریک در ادامه به اعلام  پیش بینی سازمان هواشناسی استان مبنی بر ورود سامانه بارشی شدید به شهرستان طی امروز و فردا خبر داد و گفت :همه مسئولان لازم است تمهیدات لازم را بیاندیشند و با لایروبی رودخانه ها و باز کردن مسیر رودخانه ها و هر اقدام لازم دیگر، خطرات احتمالی سیل را کاهش بدهند و همه مدیران ادارات و نهادهای شهرستان در حالت آماده باش کامل و در سطح شهرستان حاضر باشند.