کد خبر:67535 | 22:14:40 - یکشنبه 2 مه 2021
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمک ۶ میلیاردی خیرین سیریکی برای نیازمندان
مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان سیریک گفت: سال گذشته مردم سخاوتمند شهرستان سیریک بیش از ۶ میلیارد و ششصد میلیون تومان به خانوادهای نیازمند شهرستان کمک کردند.

به گزارش آذینی ،دکتر جلیل تراهی در جمع خیرین شهرستان سیریک افزود:  امسال نیز در قاب پویش ایران همدل ۶۰۰ حامی برای کمک به خانوادهای ایتام و محسنین شهرستان سیریک جذب شده که ماهانه این خیرین کمک های مالی خود را از دو میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال و بالاتر به حساب آنها واریز می کنند.

وی گفت: سال گذشته بالغ بر ۱۰۵ میلیارد تومان در قالب صندوق امداد ولایت و بانک های رسالت و مهر برای طرح های اشتغالزایی، ازدواج آسان، اهدای کمک جهیزیه،کمک هزینه درمان، ساخت مسکن مددجویان و کمک به خانوادهای نیازمندان استان پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) هرمزگان بیان کرد: برای توسعه و ایجاد اشتغال پایدار و ساخت مسکن مددجویان در سال ۱۴۰۰ مبلغ ۳۵۰ میلیارد تومان ردیف  بودجه پیش بینی شده که امیدواریم گام مثبت و تاثیر گذاری در توانمندسازی خانوادهای جامعه هدف باشد.

تراهی یادآور شد: خیرین همواره بعنوان حامیان و بازوان اصلی کمیته امداد بعنوان نهادی انقلابی و مردمی بوده و هستند و برای سال جدید در صورت مشارکت ۵۰ درصدی خیرین برای ساخت مسکن برای خانوادهای ایتام روستایی هرمزگان تا پایان سال ۱۴۰۰ جشن ریشک کنی خانوادهای فاقد مسکن گرفته خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان هرمزگان گفت: خدمت به جامعه هدف کمیته امداد مجاهدت و عبادت است و آنچه برای انسان مسلمان مهم و ارزشمند می باشد عاقبت بخیریست و امسال ۱۹ محور برای خدمت  به خانوادهای تحت حمایت کمیته امداد باید نصب العین همه خادمین و خدمتگزار مردم باشد.

در ادامه این آئین با اهدای لوح سپاس از خیرین شهرستان سیریک تجلیل شد.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=67535