کد خبر:59053 | ۹:۵۷:۴۷ - دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمک ۲ میلیاردی خیرین به معلولین سیریکی
رئیس بهزیستی شهرستان سیریک گفت:از محل اعتبارات بهزیستی و خیرین شهرستان بمناسبت روز معلولین دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار به معلولین و خانوادههای معلولین شهرستان سیریک پرداخت شد.

به گزارش آذینی ، علی جاوردان رئیس بهزیستی شهرستان سیریک در سرکشی و عیادت از خانواده های بهزیستی شهرستان سیریک افزود: این اعتبارات برای تهیه پوشاک،  لوازم بهداشتی ، ویلجر، عصا، تهیه جهیزیه ، حق پرستاری ، هزینه درمان ، مراقبت در منزل،سی بی آر و کمک هزینه معیشت بوده است.

وی اظهار کرد: آموزش، اشتغال و مسکن از دغدغه‌های بهزیستی برای معلولین است که باید با تلاش، همت و همکاری سایر ارگان‌ها و نهادها  و اداره کل بهزیستی بتوانیم گوشه‌ای از مشکلات این قشر عظیم از جامعه اسلامی را مرتفع سازیم.

جاودان ابراز کرد: خدمت به مستمندان و معلولین فرصتی است که برای کارکنان بهزیستی مهیا شده تا به واسطه آن موجبات شادی مددجویان خود را فراهم آورده وحداقل گوشه ای از مشکلات جامعه را مرتفع ساخته و به این وسیله رضایت پروردگار را به دست آورند.

رئیس بهزیستی شهرستان سیریک خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی و کاهش هزینه های معیشتی معلولین می طلبد خیرین و مسئولان شهرستان نسبت به کمک به خانوادهای معلولین نیازمند که هم ثواب و اجر دنیوی و اخروی برخوردار است مساعدت داشته باشند.

وی یادآور شد: شهرستان ۴۵ هزار نفری سیریک دارای ۱۲۰۰ نفر معلول است.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=59053