کد خبر:54109 | ۱۰:۰۲:۱۲ - دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کشف جسد مجهول الهویه در شهر گروگ شهرستان سیریک+ تصاویر
بخشدار مرکزی سیریک افزود: با توجه به گزارش های مردمی یک جسد مجهول الهویه مقارن ساعت ۱۰ صبح امروز در اطراف شهر گروگ در حاشیه درختان این شهر پیدا شده است.

احمد جمالدینی بخشدار مرکزی شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی گفت: جنسیت جسد پیداه شده مربوط به یک مرد است که با توجه به اینکه جسد مدت زمان زیادی در زیر آفتاب بوده از روی چهر و ظاهر قابل تشخیص نیست .

وی اظهار کرد: جسد این فرد که به صورت حلق آویز از یک تنه درخت در اطراف  جنگل های شهر گروگ توسط مردم پیدا شده بود با هماهنگی  مقام قضایی به وسیله  نیروهای انتظامی جهت تشخیص هویت و بررسی علت مرگ انتقال داده شد.

بخشدار مرکزی شهرستان سیریک اضافه کرد: از آنجائیکه در روزهای گذشته شخصی در شهرستان مفقود نشده ، احتمال دارد این جسد متعلق به اتباع بیگانه و یا از جایی غیر از شهرستان سیریک باشد.

جمالدینی یادآور شد: در سال های گذشته در سطح شهرستان سیریک سابقه این بوده که فردی در جای دیگری توسط افراد به قتل رسیده و متهمان برای رد گم کنی آنها را به شهرستان سیریک انتقال داده اند.

بخشدار مرکزی شهرستان سیریک تصریح کرد: امروز الحمدالله با توجه به فرهنگ بالای مردم شهرستان سیریک،  این شهرستان یکی از امن ترین شهرستان های هرمزگان و حتی کشور است که به یومن برخورداری فرهنگ غنی مردم و تلاش و همت نیروهای نظام و انتظامی  این منطقه از امنیت و آرامش خاصی برخوردار است و این چیزی جز نعمتی از نعمت های خداوند نیست.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=54109