خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۰۱/۲۳ ۰۸:۵۹
شناسه خبر : 54370

کارخانه پلاستفوم سیریک تنها کارخانه تولید فوم شرق هرمزگان/ اشتغالزایی ۱۱۵ نفری با استفاده از مواد و نیروهای بومی

کارشناس امور صنایع و معادن صنعت معدن تجارت شهرستان سیریک افزود: کارخانه پلاستفوم شهرستان سیریک با زیر بنای 1680 متر مربع در زمینی به مساحت سه هزار و 500 متر مربع با هدف تولید فوم های سقفی و دیواری با سرمایه گذاری یک میلیارد و 500 میلیون تومانی در شهرک صنعتی روستای میشی راه اندازی شده است. ...

کمال نیکوفر کارشناس امور صنایع و معادن صنعت معدن تجارت شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی گفت: کارخانه پلاستفوم شهرستان سیریک تنها کارخانه شرق هرمزگان است که با مواد و تجهیزات کاملا ایرانی در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی با استانداردهای روز دنیا انواع فوم تولید می کند.

وی اظهار کرد: این کارخانه در دو شیفت صبح و عصر روزانه یک تن انواع قالب های فوم تولید و روانه بازارهای مصرف استان هرمزگان می کند.

نیکو فر  یادآور شد: در این کارخانه بطور مستقیم ۱۵ نفر و غیر مستقیم بیش از ۱۰۰ نفر مشغول فعالیت هستند که همه نیروهای به کار گیری شده در این واحد تولیدی بومی هستند.

کمال نیکوفر کارشناس امور صنایع و معادن صنعت معدن تجارت شهرستان سیریک اضافه کرد: محصولات تولیدی در این کارخانه به تمام شهرستان های  استان و برخی شهرستان های استان های همجوار ارسال می شود.

این مسئول تصریح کرد: در شهرستان سیریک بیش از ۱۶ واحد صنعتی تولیدی با سرمایه گذاری بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان مشغول فعالیت هستند.

شهرستان ۴۵ هزار نفری سیریک در ۱۷۵ کیلومتری شرق مرکز استان هرمزگان قرار دارد.

انتهای پیام/ق