خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۹/۰۵/۰۴ ۱۱:۲۹
شناسه خبر : 64464

پیام فرماندارسیریک به مناسبت اقامه نخستین نماز جمعه

احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک به مناسبت اقامه نخستین نماز جمعه انقلاب اسلامی در پنجم مرداد ماه سال ۱۳۵۸ توسط آیت الله طالقانی پیام تبریکی صادر کرد. ...

به گزارش آذینی، در این پیام آمده است: نماز جمعه به عنوان مهمترین پایگاه مذهبی و سیاسی و یکی از ثمرات بزرگ انقلاب اسلامی است.

فرماندار شهرستان سیریک گفت: نماز جمعه به عنوان مهمترین پایگاه مذهبی و سیاسی  و یکی از ثمرات بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی می باشد که به رهبری امام راحل (ره) در ابتدای شکل گیری شالوده نظام و در ادامه جانشین برحقشان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) نقش به سزایی در ترویج فرهنگ دینی و خنثی شدن توطئه های دشمنان قسم خورده نظام داشته است.

احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک افزود: فریضه نماز جمعه ،مهمترین مصداق همدلی و همزبانی محسوب شده و پشتوانه و تکیه گاهی مستحکم برای نظام و انقلاب و محلی برای بیان و رساندن مشکلات جامعه به مردم و مسئولان نظام به شمار می رود.

اینجانب سالروز تاریخی اقامه اولین نماز جمعه در انقلاب اسلامی را به ائمه محترم جمعه کشور بویژه شهرستان سیریک  و در راس آن حضرت حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسن حیدری امام جمعه شهرستان سیریک و شیخ عبدالعزیز افراز امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک و دیگر ائمه اهل سنت سطح شهرهای بندر کوهستک ، بندر گروگ و دیگر روستاهای شهرستان تبریک عرض نموده، و به نوبه خود از زحمات بی دریغ و بی شائبه آنها نهایت تقدیر و تشکر دارم و امید است که در سایه وحدت، همدلی و همراهی تمامی مسئولان نظام ، بهترین خدمات به مردم که صاحبان اصلی انقلاب می باشند ارائه نمائیم.