خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۱۱/۲۹ ۱۱:۵۴
شناسه خبر : 54669

پیام تشکر فرماندار سیریک از حضور پرشورمردم شهرستان از رئیس جمهور

فرماندار شهرستان سیریک طی پیامی از مردم نجیب و دریا دل شهرستان در مراسم استقبال از ریس جمهور و کاروان تدبیر و امید در سفر به استان هرمزگان و شهرستان بندر لنگه تشکر و قدردانی كرد. ...

به گزارش آذینی ، فرماندار شهرستان سیریک طی  پیامی از مردم نجیب و دریا دل شهرستان در مراسم استقبال از ریس جمهور و کاروان تدبیر و امید در سفر به استان هرمزگان و شهرستان بندر لنگه  تشکر و قدردانی کرد.

مهندس عبدالله پرتابیان فرماندارشهرستان سیریک ، طی پیامی از مردم شریف و همیشه در صحنه خطه مکران ، مرزداران غیور و واقعی شهرستان سیریک در مراسم استقبال از ریس جمهور و کاروان تدبیر و امید در سفر به غرب استان هرمزگان تشکر و قدردانی کرد.

 

بدینوسیله از حضور پرشور و مردمی ساحل نشینان شهرستان اعم از اقشار مختلف مردم، اصناف ، بازاریان ، ،تجار ، صیادان ،هنرمندان ، نخبگان ، فرهنگیان ، ، ورزشکاران ، شوراهای اسلامی ، دهیاران که در مراسم باشکوه و پرشور استقبال از رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران جناب آقای دکتر حسن روحانی و کاروان دولت تدبیر و امید بعنوان سفیران مردم مومن و همیشه همراه  نظام و انقلاب شهرستان سیریک ما را همراهی کردند، صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم و از درگاه خداوند متعال برای همه آنها و مردم شهرستان آرزوی سلامتی و موفقیت مسئلت دارم.