کد خبر:54669 | ۱۱:۵۴:۵۸ - دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیام تشکر فرماندار سیریک از حضور پرشورمردم شهرستان از رئیس جمهور
فرماندار شهرستان سیریک طی پیامی از مردم نجیب و دریا دل شهرستان در مراسم استقبال از ریس جمهور و کاروان تدبیر و امید در سفر به استان هرمزگان و شهرستان بندر لنگه تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش آذینی ، فرماندار شهرستان سیریک طی  پیامی از مردم نجیب و دریا دل شهرستان در مراسم استقبال از ریس جمهور و کاروان تدبیر و امید در سفر به استان هرمزگان و شهرستان بندر لنگه  تشکر و قدردانی کرد.

مهندس عبدالله پرتابیان فرماندارشهرستان سیریک ، طی پیامی از مردم شریف و همیشه در صحنه خطه مکران ، مرزداران غیور و واقعی شهرستان سیریک در مراسم استقبال از ریس جمهور و کاروان تدبیر و امید در سفر به غرب استان هرمزگان تشکر و قدردانی کرد.

 

بدینوسیله از حضور پرشور و مردمی ساحل نشینان شهرستان اعم از اقشار مختلف مردم، اصناف ، بازاریان ، ،تجار ، صیادان ،هنرمندان ، نخبگان ، فرهنگیان ، ، ورزشکاران ، شوراهای اسلامی ، دهیاران که در مراسم باشکوه و پرشور استقبال از رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران جناب آقای دکتر حسن روحانی و کاروان دولت تدبیر و امید بعنوان سفیران مردم مومن و همیشه همراه  نظام و انقلاب شهرستان سیریک ما را همراهی کردند، صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم و از درگاه خداوند متعال برای همه آنها و مردم شهرستان آرزوی سلامتی و موفقیت مسئلت دارم.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=54669