خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۹/۰۵/۰۹ ۱۲:۳۹
شناسه خبر : 64550

پیام تبریک فرماندار شهرستان سیریک به مناسبت عید سعید قربان

فرماندار شهرستان سیریک در پیامی عید سعید قربان را به همه مسلمانان بویژه ملت بزرگ و قهرمان ایران اسلامی و مردم شریف و نجیب شهرستان سیریک تبریک و تهنیت گفت. ...

به گزارش آذینی ،احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک افزود:عید سعید قربان، فرصت بزرگ خدواند به اشرف مخلوقات برای رهایی از تعلقات است و این زمینه فراهم نمی شود مگر با جهاد نفس، ایثار و احسان در مسیر تعالی انسانیت و خدمت صادقانه به بشریت.

وی تصریح کرد:عید سعید قربان، عید تزکیه، ذبح نفس و تسلیم محض در برابر معبود یکتاست. عید بخشش گناهان و مغفرت الهی، همدلی، همراهی و رها شدن است، عید قربان، یادآور آزمایش سخت و سنگین الهی از حضرت ابراهیم خلیل الله(ع) و دستور ذبح حضرت اسماعیل(ع) است که برآمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش را نوید می دهد. این عید، قربانی کردن در راه خدا، شکوفا شدن روح ایثار و نشان دادن میزان عشق و قرب به منبع لایزال الهی و تقواست.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم حادثه منا، فرارسیدن عید سعید قربان، جشن شکوفایی ایمان و یقین را به همه مسلمانان جهان بالاخص مردم مؤمن و متدین استان هرمزگان و شهرستان سیریک مردان و زنان خطه مکران صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده  و از پیشگاه با عظمت پروردگار بی همتا، سعادت، سلامتی و رستگاری برای همگان ، همراه  با اقتدار و سربلندی روزافزون ملت بزرگ ایران اسلامی در سایه  سلامت ، امنیت و وحدت مسئلت می نمایم.

انتهای پیام/ق