کد خبر:55110 | ۱۲:۳۳:۱۳ - شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیام تبریک رئیس فرهنگ ارشاد اسلامی در سالروز تاسیس کانون ها
پیام تبریک رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان سیریک بمناسبت سالروز تاسیس کانونهای فرهنگی هنری مساجد

مصطفی کریمی زاده رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی ضمن تبریک فرارسیدن ۱۸اسفند سالروز تاسیس کانونهای فرهنگی و هنری مساجد گفت: کانونها را به عنوان بازوی توانمند مساجد در امور فرهنگی عنوان کرد.

مصطفی کریمی زاده رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک افزود:جهت دهی به سمت فعالیتهای فرهنگی وهنری وتولیدات هنری وترویج فرهنگ دینی وقرآنی یکی ازماموریتهای مدیران کانونهای فرهنگی هنری مساجد می باشد.

وی اظهار داشت : کانونهای فرهنگی وهنری مساجد نیز به عنوان بازوی توانمند مساجد در امور فرهنگی می توانند زمینه ساز ترویج و گسترش فرهنگ دینی و قرآنی در جامعه خصوصا در میان جوانان عزیز میهن اسلامی باشند.

کریمی ابراز کرد:امروزه نقش پر رنگ کانون های فرهنگی و هنری مساجد را در پرورش جوانان و نوجوانان فرهنگی می توان مشاهده کرد.

وی خاطرنشان کرد: مردمی‌بودن، هدفمندی و انسجام از مهم‌ترین ویژگی‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد است که دستاوردها و موفقیت‌های فراوانی را در تمام حوزه ها به ارمغان آورده است.

اینجانب سالروز تاسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد را به همه اهالی فرهنگ و هنر اسلامی به ویژه مدیران و اعضای محترم کانونهای فرهنگی و هنری مساجد شهرستان سیریک تبریک می گویم و برای تمام افرادی که به اعتلای فرهنگ مسجد اهتمام داشته اند آرزوی توفیق روزافزون و خیر دنیا و آخرت را مسئلت دارم .

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=55110