کد خبر:66154 | 4:00:36 - جمعه 16 اکتبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه موقت سیریک:
پیامبر اکرم بهترین الگوی سعادت زندگی دنیا و آخرت است/واگذاری رابطه ای اراضی ملی در سیریک ظلم و ستم به بومیان است
امام جمعه موقت شهرستان سیریک گفت: عقلانیت به معنای ترس از دشمن و وادادگی نیست ، ترسوها عاقل نیستند برای اینکه با آمدن ترس اولین چیزی که از بین میرود و زادل می شود عقل است ، ترسوها تهدید را بزرگ نمایی و کوچک نمایی می کنند لذا از نشانه های عقلانیت انقلابی تحلیل درست از قوت ها و ضعف هاست.

به گزارش آذینی ، حجت الاسلام و المسلمین احمد خلیلی امام جمعه موقت شهرستان سیریک افزود: یکی از از مسائل نگران کننده در شهرستان سیریک واگذاری اراضی ملی برای غیر بومیان است مسئله ای که امروز باعث نا رضایتی بسیار از مردم شهرستان شده و جالب اینجاست که این اراضی برای مردم و سرمایه گذاران شهرستان توجیح اقتصادی و قابل واگذاری نیست اما برای غیر بومیان و آقا زاده ها به نام سرمایه گذار هکتار ها از سرمایه مردم اینجا واگذار می شود و کسی هم پاسخگو نیست.

وی اظهار کرد: راه برخورد با قاچاق در دریا نیست و اگر کسی می خواهند با قاچاق برخورد کند باید از کف شروع کند برخورد این شکلی با قاچاق برای نظام هزینه دارد و مردم را نسبت به رفتارهای نسنجیده برخی مسئولان در مبارزه با قاچاق بدبین می کند، جلو قاچاق را باید قانونی بگیرند .

امام جمعه موقت شهرستان سیریک یادآور شد: یکی از مسائل مهم  جامعه امروزه ما ، مسئله جمعیت است که این روز ها در جامعه مورد بحث و اختلاف نظر است مسئله ای بسیار مهم و تاثیر گذار در قوام و دوام جامعه، مسئله ای  که باید به شکل عمیق و عملی حل شود و گره ای که در حال حاضر بعلت مشگلات مختلف بویژه  اقتصادی گیربان گیر مسئله فرهنگی جامعه شده باید مرتفع شود.

حجت الاسلام و المسلمین خلیلی افزود: چرا امروز در جامعه سن ازدواج افزایش یافته و برای چه خانواده ها دنبال تک یا دو فرزندی هستند باید مسئولان آستین همت بالا بزنند و ببینند برای گره گشایی این معضل فرهنگی جامعه راه حل اساسی پیدا کنند که یکی از راه حل های آن تسهیل ازدواج آسان برای جوانان است.

خطیب نماز جمعه شهرستان سیریک در ادامه ضمن تسلیت رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام و دو فرزند گرامشان حضرت امام حسن مجتبی(ع) کریم اهل بیت و امام رئوف حضرت رضا(ع)خاطرنشان کرد: یکی از شایسته ترین الگوهای خداوند برای بشریت پیامبر اکرم (ص) است پیامبری که هم خلق عظیم و هم رحمه اللعالمین است و به یقین برای شما در زندگی رسول خدا الگویی نیکو است.

انتهای پیام/ق

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=66154