خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۸/۰۲/۱۸ ۰۲:۳۴
شناسه خبر : 56294

ویزیت و درمان ۴۵۰ نفر از مردم روستاهای سیریک

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان و با هدف خدمت رسانی به مردم اکیپ بسیج جامعه پزشکی استان و شهرستان های میناب و سیریک 450 نفر از مردم روستاهای دهستان شهید مردان بخش بمانی شهرستان سیریک را ویزیت و درمان رایگان کردند. ...

به گزارش آذینی ، سرگرد پاسدار سید حسن فاطمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک افزود: این اکیپ پزشکی شامل پزشک عمومی ، پزشک متخصص داخلی ، زنان و زایمان ، مغز و اعصاب، متخصص اطفال، چشم پزشک، روانشناس، مامایی، تزریقات و پانسمان و داروخانه بود که به مدت یک روز به مردم خدمات بهداشتی و درمانی ارائه کردند.

وی اظهار کرد: ارزش خدمات ارائه شده به مردم شامل ویزیت رایگان ، داروی رایگان ، انجام آزمایشات و جراحی بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال اعلام کرد.

سرگرد پاسدار سید حسن فاطمی گفت: مهمترین هدف از اجرای طرح بسیج جامعه پزشکی در سطح شهرستان را خدمت رسانی به مردم روستاهای مناطق محروم و دورافتاده است که توانایی  و سطح تمکن مالی پائین و از دسترسی آسان به خدمات بهداشت و درمان محروم هستند صورت می گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک افزود: این طرح با مشارکت و همکاری بسیج جامعه پزشکی استان ، دانشگاه علوم پزشکی ، شبکه بهداشت و درمان شهرستان های میناب و سیریک به مدت یک روز در محل مدرسه شهید قورچی زاده روستای روتان صورت گرفت.

انتهای پیام/ق