کد خبر:64508 | ۱:۲۴:۰۸ - دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در راستای تسعه ورزش بانوان سیریک:
ورزش منجر به رشد و تقویت روابط اجتماعی و سلامتی زنان می شود
نشست هماهنگی و برنامه ریزی توسعه و ارتقای جایگاه ورزش بانوان شهرستان سیریک به ریاست احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک و با حضور خانم مرادی معاون بانوان اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان ، آئین پرست رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سیریک در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

به گزارش آذینی ، در این نشست فرماندار سیریک افزود: ورزش از جمله عواملی است که منجر به رشد اجتماعی و تقویت روابط اجتماعی و حفظ سلامتی زنان می شود .

احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک گفت: امروز الحمدالله علی رغم همه کاستی ها و کمبودهای، فضا و امکانات ورزشی شهرستان بویژه برای باتوان با حفظ همه شئونات اسلامی بانوان و دختران ارجمند شهرستان گرایش و علاقمندی بسیار خوبی به ورزش پیدا کردند و روز به روز شاهد افزایش قشر ورزشکار بانوان در سطح روستاها و شهرهای شهرستان هستیم.

وی اظهار کرد: بدون تردید ، برنامه ریزی برای داشتن یک جامعه ی سالم و با نشاط درگرو سلامت روحی و جسمی اعضای آن جامعه می باشد و در همین راستا سلامت زنان به عنوان نیمی از پیکره ی جامعه ، جهت ایفای نقش های مادری و تربیت نسل و انجام وظایف متعدد دیگر ، یک نیاز اصلی و اساسی به نام ورزش دارند که وظیفه ما مسئولان در راستای فرهنگ سازی و ایجاد بستر مناسبت بسیار مهم و ضروری است.

خانم مرادی معاون بانوان اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان نیز با بیان اینکه هم استعدادهای خوب و درخشان و هم فعالیت های ورزشی خوبی در جامعه بانوان شهرستان سیریک وجود دارد افزود: سعی و تلاش مجموعه اداره کل  ورزش و جوانان استان در راستای توجه و توسعه زیر ساخت ها و افزایش سطح فعالیت های ورزش بانوان در شهرسان های استان هرمزگان است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=64508