کد خبر:54775 | ۹:۰۵:۰۶ - سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واگذاری اعتبار یک میلیاردی برای اصلاح شبکه برق روستاهای سیریک/ آب شرب بزرگترین مشکل روستاهای شهرستان سیریک
فرماندار شهرستان سیریک گفت: برای رفع نوسات برقی و کاهش خاموشی های روستاهای شهرستان بیش از یک میلیارد و یکصد میلیون اعتبار به روستاهای شهرستان سیریک واگذار شد.

به گزارش آذینی ،میر مرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک در دیدار با مردم دهستان بیابان شهرستان سیریک در مسجد جامع روستای گونمردی گفت:  این اعتبارات برای نصب ترانس، اصلاح شبکه های فشار ضعیف ، متوسط ، هوایی ،و احداث تیر برق  برای تعداد ۳۸ روستای شهرستان بوده است.

وی اظهار کرد:  یکی از مهمترین مشکلات روستاهای شهرستان کمبود آب شرب است که بعلت کاهش منابع آبی، ترگیدگی لوله های انتقال آب خطر بی آبی بیش از ۵۰ روستای  شهرستان را به شدت تهدید می کند.

میر مرسل ایزدی پور فرماندر شهرستان سیریک  افزود:  در حال حاضر آب شرب روستاهای شهرستان سیریک از چاههای راونگ شهرستان میناب تامین می شود  که با توجه به خشکسالی و فرسودگی لوله ها ی انتقال بسیاری از روستاهای دهستان بیابان ماهی یکبار آبگیری می کنند.

وی اظهار کرد: برای اصلاح ، تعمیر ، بازسازی و توسعه شبکه انتقال آب روستاهای شهرستان به اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان نیاز است.

ایزدی پور با بیان اینکه اگر همه امکانات و منابع مالی و انسانی در حوزه اقتصادی و تولید بسیج شود و تولیدات اقتصادی در همه بخش های آن افزایش یابد یقیننا توسعه و پیشرفت خوبی به دنبال خواهد داشت اظهار کرد:  اگر در حوزه مصرف و هزینه به درستی عمل نشود، نمی توان به اهداف خدمت و خدمت رسانی به مردم کمک کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک یادآور شد: مشکلات هست کسی مگر مشکلات نیست ولی مهم است که ما چگونه با آنها برخورد کنیم تا بتوانیم با خرد جمعی و همدلی با یکدیگر  ضمن رفع مسائل و مشکلات در راستای توسعه و شکوفایی جامعه خویش گام برداریم.

ایزدی پور خاطرنشان کرد: درب فرمانداری و اتاق بنده در ظول ایام هفته برای پاسخگویی به درخواست ها ی همه مردم باز است و ما همیشه خودمان را خادم و خدمتگزار مردم می دانیم و همه مدیران را به سرکشی از روستاها و پاسخگویی به مطالبات مردمی تاکید داریم.

انتهای پیام/ق

 

 

 

 

 

 

 

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=54775