کد خبر:52792 | ۱۱:۳۵:۳۳ - یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هیچ توجیهی از سوی مسئولین شهر پذیرفتنی نیست/ سازمان هواشناسی هشدارهای لازم را داده بود/ احتمال دارد از نجفی سوال کنیم
عضو شورای شهر تهران گفت: با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی برای بارش برف توجیهی از سوی مسئولین امر قابل پذیرش نیست.

به گزارش  آذینی به نقل از ، حسن خلیل آبادی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص بارش برف در شهر تهران و کم کاری صورت گرفته توسط شهرداری اظهار داشت: اصولا سیستم های شهر تهران برای مقابله با پدیده هایی از جمله بارش برف آمادگی لازم را ندارند.

وی با بیان اینکه بارش برفی که از شب گذشته آغاز شده و تاکنون ادامه دارد در چند سال اخیر کم نظیر بوده است، افزود: با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی برای بارش برف توجیهی از سوی مسئولین امر قابل پذیرش نیست.

عضو شورای شهر تهران در ادامه بیان کرد: باید این نکته را هم مد نظر داشته باشیم که تمام سیستم های شهر که باید موقعیت های خاص فعال باشند یحتمل آمادگی، امکانات و تکنولوژی لازم را ندارند.

خلیل آبادی با اشاره به اینکه برخی همکاران ما در شورای شهر به شهرداری تهران تذکرات لازم را داده اند، تصریح کرد: امروز باید اقدامات ویژه ای از سوی شهرداری و مسئولین امر پیش بینی شود تا از عوارض بعد از بارش برف کاهش پیدا کند.

وی در انتها در پاسخ به این سوال که آیا شورای شهر به علت کم کاری از سوی شهرداری، نجفی را به صحن شورا به منظور پاسخگویی دعوت خواهد کرد؟ عنوان کرد: این مسئله را باید با همکارانمان در شورای شهر مشورت کنیم و اگر کم کاری صورت گرفته باشد قطعا از شهردار سوال خواهیم کرد.

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=52792