کد خبر:44800 | 8:42:21 - سه‌شنبه 21 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هیات اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی بخش بمانی انتخاب شدند
بخشدار بمانی گفت: پس از دعوت معتمدین سطح روستاها و شهر از توابع بخش بمانی و حصول اکثریت قانونی و اعلام رسمیت جلسه انتخاب اعضای هیات اجرایی انتخابات روستا و شهر در محل بخشداری بمانی برگزار شد.

به گزارش آذینی ، شهاب الدین ذاکری بخشدار بمانی شهرستان سیریک اظهار کرد: پس از رای گیری میان معتمدین ابن بخش ۷ نفر بعنوان اعضای اصلی و ۵ نفر بعنوان معتمدین علی البدل با رای مخفی و اکثریت نسبی آرا انتخاب شدند.

وی افزود: از مجموعه ۳۰ نفر شرکت کننده معتمدین سطح بخش  آقایان ایرج رئیسی ، محمد ماهیگیر، حسن رئیسی،محمد فولادی، جهانگیر اژدری، محمد ترکمانی و هاشم گلابی پور بعنوان اعضای اصلی  و آقایان  عباس ماهیگیر، احمد رئیسی ، حسین سنگری کوهستکی ، حسن رئیسی کوهستکی و موسی ترکمانی پور بعنوان اعضای علی البدل هیات اجرایی انتخابات شوراهای شهر و روستای بخش بمانی انتخاب شدند.

ذاکری یادآور شد: شرکت در انتخابات آزاد و منصفانه یکی از شیوه های مشارکت سیاسی است که زمینه تحقق و توسعه مشارکت سیاسی مردم را فراهم می آورند و آن را تضمین می کنند.

بخشدار بمانی اضافه کرد: در جمهوری اسلامی ایران اداره حکومت و قانون گذاری در چار چوب اصول قانون اساسی با اداره و نظر ملت تعیین می شود و برگزاری انتخابات در حقیقت تبلور اراده و خواست مردم است.

انتهای پیام/ق

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=44800