خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
20/11/19 01:33
شناسه خبر : 66450

اجرای ۷۰ عنوان برنامه شاخص هفته بسیج در سیریک/ هزینه یک میلیاردی احداث طرح های محرومیت زدائی در سیریک

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک گفت: بمناسبت هفته بسیج بیش از 70 عنوان برنامه شاخص در بخش های محرومیت زدایی، بسیج سازندگی، بهداشت و درمان، اردوهای جهادی ،عمرانی و فرهنگی اجتماعی در سطح قرارگاههای محلات و پایگاههای مقاومت بسیج شهرستان سیریک برگزار خواهد شد. ...

به گزارش آذینی؛  سرهنگ دوم پاسدار سید حسن فاطمی  افزود: مهمترین این برنامه ها اجرای رزمایش مومنانه، محفل انس با قرآن ، تجلیل از جهادگران  ، رزمندگان و پیشکسوتان بسیجی ، افتتاح طرح ها و پروژههای محرومیت زدایی در روستاهایی محروم ، نشست های روشنگری ، غبار روبی قبور مطهر شهداء ، تجلیل از خانواده معظم شهداء ، برگزاری یادواره شهدای شهرستان و ویزیت و درمان رایگان مردم در روستای کم برخوردار از مهمترین برنامه های هفته بسیج شهرستان سیریک برشمرد.

وی یادآور شد: یک میلیارد تومان اعتبار برای طرح ها و پروژههایی که در هفته بسیج با مشارکت جهادگران بسیجی و خیرین بسیجی  احداث شده  در شهرستان سیریک هزینه شده است که امیدواریم این روند مشارکت جهادگران و خیرین بسیجی بزرگوار در جهت خدمت رسانی و کمک به خانواده های کم برخوردار و نیازمند ادامه داشته باشند.

انتهای پیام/ق