کد خبر:57622 | ۱۰:۱۴:۳۶ - جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشکلات اقتصادی کشور نیازمند عزم جدی و کار جهادی است
امام جمعه شهرستان سیریک گفت:حل مشکلات جاری اقتصادی و تأمین نیازهای عمومی مردم، بویژه گرانی قطعا نیازمند عزم جدی و کار جهادی و تلاش مضاعف است.

به گزارش آذینی ، حجت الاسلام و المسلمین حسن حیدری امام جمعه شهرستان سیریک افزود: هیچ بن‌بست و مشکل غیر قابل حلی در کشور وجود ندارد و ما به فضل الهی و با عزم و اراده‌ی مردم و مسئولان و با استفاده از ظرفیت بی‌بدیل جوانان و نخبگان توانمند ایرانِ عزیز و با فعال کردن ظرفیت‌ها و منابع ممتاز کشور، یقیناً بر مشکلات درونی و تحمیلی فائق خواهیم آمد.
وی اظهار کرد: بزرگ‌ترین خیانتى که در حال حاضر در حق ملت ایران صورت مى‌گیرد این است که عده‌اى با ترویج افکار دشمن تلاش مى کنند تا با بن‌بست نمایى و بحران نمایى چنین وانمود کنند که تنها راه باقى مانده تسلیم شدن در برابر آمریکاست.
حیدری تصریح کرد: راه مقابله با بن‌بست‌نمایى استفاده از جوانان‌، توجه به واقعیت‌هاى سه گانه‌ (عظمت ایران،‌اقتدار جمهوری اسلامی، شکست ناپذیری ملت)،گرفتن ابزار رسانه از دست دشمن‌ و حفظ وحدت و یکپارچگی است.
امام جمعه شهرستان سیریک ابراز کرد: مشکلات اقتصادی به چالش‌های درونی و ساختاری اقتصاد کشور و مسائل ناشی از تحریم‌های ظالمانه آمریکا تقسیم می شوند و باید در مواجهه با این دو، راه حل های خردمندانه‌ بکار ببندیم که نتیجه آن، گره گشایی پایدار از زندگی مردم و نا امید شدن دشمن از اثرگذاریِ حربه تحریم خواهد شد.
وی با اشاره به نامه رهبری به لاریجانی خاطرنشان کرد: منظور این بود که رهبری با بررسی کارشناسی این مسئله در مجلس موافق هست و رهبری میخواهد جمهوریت نظام حفظ شود و مجلس خودش به این مسئله برسد که این کنوانسیون به ضرر کشور است.
حجت الاسلام و المسلمین حیدری اضافه کرد: وزیر امور خارجه کشورمان آقای ظریف حتی حاضر نشد که تضمین بدهد که با این کار مشکل بانکی حل شود و فقط گفت تضمین میدهم با نپیوستن آمریکا بهانه دارد، آیا ما باید دنبال رفع بهانه باشیم به هر قیمتی برای جامعه و مردم و نظام اتفاق رخ بدهند که امریکا بهانه نگیرد.
انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=57622