کد خبر:46437 | 4:15:26 - پنج‌شنبه 11 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نقش هادی سیاسی در جامعه بازگویی و یادآوری واقعیت های جامعه و حفظ ارزشهاست+تصاویر
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیریک گفت: یک هادی سیاسی در جامعه باید از نگرش منفی و افراطی افراد جلوگیری نماید و واقعیت های عینی جامعه را به آنها بازگو و یادآوری کند و افراد جامعه را با روشنگری به آینده امیدوار کند .

 به نقل از آذینی ،رحجت الاسلام و المسلمین نعیم اربابی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیریک در آئین تجلیل از هادیان سیاسی اظهار کرد: مربیان و هادیان سیاسی نقش مهم و ارزنده ای در یک جامعه دارند و این قشر می توانند تاثیر مثبتی در راستای اهداف نگرشی و بصیریتی  برای مردم جامعه  داشته باشند .

وی افزود:  بسیج محور وحدت ، همگرایی، نشر تفکر انقلابی و اسلامی ، تاکید بر پایبندی به ارزش ها و آرمان ها و حمایت از اقشار محروم و مستضعف جامعه است و مهمترین هدفش پیشرفت جامعه در عرصه های مختلف با اتکا به نیروهای بومی جامعه است.

حجت الاسلام اربابی یادآور شد: از مکتب حقیقت اگر درست دفاع نشود آرام آرام به سمت زوال و نابودی می رود ماندگاری یک مکتب و اندیشه پاک مستلزم الزاماتی است که خداوند متعال خود نگهدارنده آن و اجازه از بین رفتن نمی دهد اما آنقدری افت می کند که جای حق را با شک و تردیدی در جامعه پنهان می کند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیریک خاطرنشان کرد: رهبران الهی باید نفوذ ناپذیر باشند و علاوه بر رهبران ، مسئولان ، رئیس جمهورو دیگر رده های نظام نباید نفوذ ناپذیر باشند، رهبران الهی و حاکمان دینی در خطر عفب نشینی از اصول  نباشد و اگر رهبری هم روی اصول پافشاری ننماید ممکن است رئیس جمهوری از اصول عدول نماید و بنابراین مردم در جامعه اسلامی باید هوشیار باشند .

وی اضافه کرد: در جامعه اسلامی و در تفکر بسیج  باید گفتمان انقلاب در جامعه بویژه در جمع بسیجیان ترویج و نهادینه شود و جهادی در این عرصه وارد شویم و همه نگاه و دید یک هادی سیاسی و مربی بسیجی انقلابی باشد.

اربابی ابراز کرد: انتخابات یک مسئله ملی و یک تکلیف شرعی است که همه ما باید ضمن شرکت در آن دیگر آحاد و اقشار جامعه را باید تشویق و دعوت به حضور داشته باشیم برای اینکه این صحنه یک صحنه مقابل با دشمنان و مهر تائیدی برای نظام و انقلاب اسلامی است.

در پایان این همایش بمناسبت هفته عقیدتی سیاسی در بسیج از ۱۸ نفر از مربیان و هادیان سیاسی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سیریک با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=46437