خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۸/۰۸/۱۲ ۰۱:۱۷
شناسه خبر : 60031

نقش شهدا در پیروزی انقلاب اسلامی حیاتی و تعیین کننده بود*

احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک در یادواره شهدای گمنام شهرستان سیریک افزود:* نقش شهدا در پیروزی انقلاب اسلامی و تامین استقلال کشور، حیاتی و تعیین کننده بوده است و این را همه به خوبی لمس و باور دارند. ...

به گزارش آذینی ، احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک در یادواره شهدای گمنام شهرستان سیریک افزود:* نقش شهدا در پیروزی انقلاب اسلامی و تامین استقلال کشور، حیاتی و تعیین کننده بوده است و این را همه به خوبی لمس و باور دارند.

*جمالدینی یادآور شد:* اگر خون های پاک شهدا نبود، امروز شاهد حاکمیت ارزش های دین مبین اسلام و پیروزی انقلاب اسلامی نبودیم و امروز همه آرامش، امنیت و پایداری و استقامت ما نشئت گرفته از خون شهداست.

*وی با اشاره به جایگاه و نقش شهدا در پیشرفت و تعالی نظام جمهوری اسلامی، خاطرنشان کرد:* اقتداری که نظام جمهوری اسلامی در دنیا به آن دست یافته است، به برکت خون شهدا و در سایه رهنمودهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی است.
*جمالدینی اضافه کرد:* عزت و عظمت امروز کشور مرهون ایثارگری های شهدای دفاع مقدس است و اگر امروز جمهوری اسلامی ایران در جهان سربلند است، به برکت مجاهدت شهدای گرانسنگ انقلاب و جنگ تحمیلی است.

انتهای پیام/ق