کد خبر:66434 | 2:08:44 - شنبه 14 نوامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛
نشست کتابداران با فرماندار شهرستان سیریک
*بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در شهرستان سیریک مصطفی کریمی زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک*،یونس طاهری رئیس کتابخوان های عمومی شهرستان سیریک به همراه کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه های عمومی شهرستان با *احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک* دیدار و نشست صمیمی داشتند.

به گزارش آذینی *بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در شهرستان سیریک مصطفی کریمی زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک*،یونس طاهری رئیس کتابخوان های عمومی شهرستان سیریک به همراه کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه های عمومی شهرستان با *احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک* دیدار و نشست صمیمی داشتند.

در این آئین مصطفی کریمی رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گزارشی از *برنامه های اجرایی هفته کتاب در شهرستان* و اجرای آنها با رعایت دستورالمعل های ستاد مدیریت بیماری کرونا ارائه داد.

در ادامه *جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک ضمن تبریک هفته بزرگداشت کتاب و کتابخوانی* افزود: همانطور که همه می دانیم میزان مطالعه کتاب در جامعه بسیار پائین است و وظیفه همه ما مسئولان است تا با فرهنگ سازی و ایجاد بسترهای لازم زمینه های رشد و توسعه فضاهای مناسب کتابخوانی و میزان مطالعه را افزایش دهیم و در این میان نقش خانوادها و مدارس را بسیار مهم برشمرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=66434