کد خبر:68130 | 9:49:52 - پنج‌شنبه 18 نوامبر 2021
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نشست روسا و کارکنان فرهنگ و ارشاد اسلامی، کتابخانه عمومی ، با احمد جمالدینی فرماندار
دیدار و نشست روسا و کارکنان فرهنگ و ارشاد اسلامی، کتابخانه عمومی شهرستان ، نویسندگان و فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی با احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک

به گزارش آذینی، *فرماندار شهرستان سیریک در این نشست ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی و تشکر از خدمات و تلاش های صورت گرفته برای ارتقای سطح فرهنگ کتاب و کتابخوانی گفت* :کتاب یکی از ابزارهای تفکر، رشد و پیشرفت انسانی به شمار می‌رود.

*احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک افزود*: آبان هر سال در تقویم کشورمان به عنوان روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار نام گذاری شده است و علت نام‌گذاری این روز در تقویم به خاطر ارزش والای کتابخوانی و رشد فرهنگ کتابخوانی در جامعه است.

*وی با بیان اینکه موضوع کتاب و نویسندگی در رشد حیات اجتماعی تأثیر بسزایی دارد اظهار کرد*: امروز الحمدالله در شهرستان سیریک هم به لحاظ ارتقای جایگاه فرهنگی و هنری و هم بروز و ظهور نویسندگی جوانان با استعداد و نخبگان خوبی پرورش یافته و صاحب سبک و آثار هستند که همه اینها نوید بخش آینده ای خوب برای شهرستان می باشد و می طلبد ما مسئولان زمینه های این حوزه ارزشمند فرهنگی و ادبی را احیا و توسعه دهیم.

*فرماندار شهرستان سیریک یادآور شد*:کلام الهی با توجه به قلم آغاز شده(علم بالقلم) و در جایی دیگر می فرماید:(ن والقلم و ما یسطرون)بنابراین کتاب، دربردارنده اندیشه ها و تفکرات اندیشه وران و نخبگان ملت ها و امانتدار عقلانیت و خردورزی است.

*جمالدینی تصریح کرد*:کتاب از دیرباز، حافظ و احیاکننده تفکر و اندیشه های والا و منبع عظیمی برای جامعه انسانی بوده که طالبان علم، اندیشه و حقیقت را سیراب کرده است.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=68130