کد خبر:56613 | 0:01:28 - دوشنبه 20 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نشست دهیاران با فرماندار سیریک/ توسعه روستاها یکی از اولویت هاست
، در راستای تسهیل در ارائه خدمات مطلوب و تسریع در روند خدمات دهی به مردم* دهیاران بخش مرکزی شهرستان با *احمد جمالدینی سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک* دیدار کردند.

به گزارش آذینی ، در راستای تسهیل در ارائه خدمات مطلوب و تسریع در روند خدمات دهی به مردم* دهیاران بخش مرکزی شهرستان با *احمد جمالدینی سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک* دیدار کردند.

*به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیریک ، مهندس احمد جمالدینی سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک در این نشست با دهیاران گفت* : توسعه متوازن روستاها با محوریت نیازمندیها از اولویت های اصلی خدمت بنده می باشد و همانطور که همه می دانیم پذیرش مسئولیت در جامعه اسلامی یعنی خدمت بی منت به مردم و پرهیز از غروز و تکبر است .

*وی اظهار کرد:* دهیاران بعنوان نماینده اجرایی دولت در روستاها هستند و مسئولیت بزرگی بر عهده آنهاست و رمز موفقیت و توسعه یک روستا یقیننا در گروه احساس مسئولیت و فعال بودن دهیار روستاست.

*نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک ابراز کرد:* الحمدالله در سطح روستاهای شهرستان اقدامات خوب و موثری در بحث خدمات رسانی به مردم صورت گرفته و امیدواریم بخشی از مسائل و مشکلات موجود با همدلی ، وحدت و همراهی مجموعه شوراهای اسلامی ، دهیاران و پشتیبانی مدیران استانی و خیرین عزیز و نیک اندیش مرتفع شود.

*جمالدینی اضافه کرد:* دهیاری موفق و سربلند است که بتواند از ظرفیت های روستاها بهترین استفاده را در جهت رفع مشکلات و توانمند سازی مردم روستای خود استفاده کند.

*سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک یادآور شد:* امروزه یکی از راهبردهای موثر در توسعه همه جانبه و خودپایدار نواحی روستایی، استفاده از مشارکت و توانمندی های مردم، به ویژه روستاییان برای عمران و توسعه مناطق روستایی در تمام ابعاد آن است.

*این مسئول تصریح کرد:* دهیاران مدیران روستاها هستند در واقع هیاران و شوراهای اسلامی به عنوان نهادهای مردمی و محلی که مدیریت روستاها را برعهده دارند می توانند با سیاست گذاری، مدیریت و اجرای برنامه های مختلف آموزشی، توسعه زیرساخت های لازم، کمک به جذب منابع مالی و اموری از این دست، در توسعه کارآفرینی در روستاها نقش اساسی ایفا کنند و زمینه را برای توسعه کارآفرینی روستایی فراهم آورند و نقش موثر و تاثیر گذاری در عمران و توسعه روستاهای خود داشته باشند

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=56613