کد خبر:52097 | 18:10:30 - یکشنبه 17 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نائب قهرمان اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور شدم/ جوانان هرمزگانی هیجانشان را در خیابان های پر تردد تخلیه می کنند
موتور سوار هرمزگانی، گفت:از سه سالگی موتورسواری می کردم و در اولین دوره برگزاری مسابقات قهرمانی کشور عنوان نایب قهرمانی را بدست آوردم.

به گزارش آذینی به نقل از ، شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مسابقات موتور کراس کشور در روز جمعه گذشته در پنج کلاس با حضور ۱۰۰ موتورسوار  از ۲۰ استان در پیست شهرستان بافق استان یزد، برگزار شد.

علیرضا حسین احمدی موتور سوار هرمزگانی در این مسابقات توانست در موتور کراس کلاس ۶۵ سی سی، قهرمان کشور شود.

علیرضا حسین احمدی، موتور سوار هرمزگانی در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به این که علاقه به موتور سواری را از عمویش به ارث برده است، اظهار کرد: احسان حسین احمدی که از موتورسواران بنام و قدیمی استان هرمزگان است که علاقه به موتورسواری را در من ایجاد کرد و از سه سالگی تحت نظر ایشان به تمرین پرداختم.

این موتورسوار هرمزگانی با بیان اینکه اکنون ۱۲ ساله است، تصریح کرد: از سه سالگی موتورسواری می کردم و از اولین دوره برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در این تورنمنت شرکت کردم و توانستم عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کنم.

حسین احمدی با تاکید بر اینکه در همه مسابقات قهرمانی کشور شرکت کرده است، گفت: این مسابقه چهارمین مسابقه موتور کراس قهرمانی کشور بود که در یک دوره نایب قهرمان و در سه دوره دیگر قهرمان شدم.

وی با اشاره به هیجان رشته موتور سواری، بیان کرد: موتورسواری رشته پرطرفداری است و همه جوانان استان هرمزگان به این رشته گرایش دارند اما به دلیل نبود فضای مناسب هیجانشان را در خیابان های پر تردد شهر تخلیه می کنند که این مسئله جان موتورسواران و سایر شهروندان را به خطر می اندازد.

این موتور سوار هرمزگانی با بیان اینکه هزینه های رشته موتور سواری بسیار سنگین است، اظهار کرد: در آینده نزدیک باید یک دستگاه موتور کراس ۱۵۰ سی سی تهیه کنم که قیمتی حدود ۳۵ میلیون تومان دارد که برای من هزینه سنگینی است همچنین تا کنون همه مسابقات را با هزینه شخصی شرکت کرده ام و در این زمینه حامی دیگری جز مربیم آقای احسان حسین احمدی ندارم.

حسین احمدی با اشاره به اینکه مسئولان حمایتی در این زمینه نمی کنند، اظهار کرد: در هر دوره که به قهرمانی دست یافته ام  برای استانم افتخار آفرین باشم، هیئت ورزش و جوانان به نصب یک بنر اکتفا کرده است و تنها رئیس هیئت موتورسواری همیشه در کنار ما حضور داشته اند و به بی توجهی سایر مسئولان عادت کرده ایم.

وی با تاکید بر امکانات موتورسواری سایر استان ها، تصریح کرد: بندرعباس دو پیست در حال فعالیت دارد که تنها زمینی مسطح هستند و نمی توان نام پیست بر روی آن گذاشت چرا که پیست سایر استان ها دارای سکو تماشاگر و امکانات پزشکی نظیر آمبولانس است.

این موتور سوار هرمزگانی ادامه داد: پیست قدیمی باباغلام در کنار دره احداث شده است و پیست تازیان نیز امکانات لازم را ندارد.

حسین احمدی خاطرنشان کرد: تنها خواسته ام از مسئولان در جهت حمایت از من و سایر جوانان موتورسوار استان ساختن یک پیست با امکانات قابل قبول است و غیر از این هیچ توقع دیگری ندارم.

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=52097