کد خبر:66075 | 1:49:05 - جمعه 9 اکتبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه موقت سیریک:
مشکلات اقتصادی جامعه همه به تحریم ها ربطی ندارد/بخش عمده ای به سوء مدیریت و بی تفاوتی بستگی دارد
امام جمعه موقت شهرستان سیریک گفت: یکی از مسائلی که امروز در جامعه به مردم فشار می آورد مسئله گرانی است گرانی هایی بی منطق تا کجا ادامه می یابد و تا کی مردم باید شاهد بی ثباتی بازار باشند ، هیچ تردیدی نیست که ما درگیر جنگ اقتصادی بی سابقه هستیم و بخشی از این مشکلات به این موضوعاست اما بخش دیگر که به مدیریت داخلی کشور مربوط است مسئولان اجرایی مملکت برای کنترل و بهبود اوضاع چکار می کنند .

به گزارش آذینی ،حجت الاسلام و المسلمین احمد خلیلی افزود: امروز متاسفانه ما در کشور ثبات در بازار ارز، نرخ کالا، اجناس و مواد غذایی مردم نداریم  و برای خارج شدن از این مشکلات نیازمند به مدیران با مدیریت و روحیه جهادی و مدیرانی که درد و مشکلات و حرف مردم بفهمند داریم.

وی گفت: امروز خطرناک تر از جنگ اقتصادی جنگ جمعیتی است برای اینکه جنگ جمعیتی خطرات زیادی برای آینده کشور در بعد کمی و کیفی جمعیت کشور،در حوزه امنیت سخت و دفاعی و در بعد امنیت نرم و بازدارندگی علمی دارد.

حجت الاسلام و المسلمین خلیلی افزود: یکی از مسائلی که می تواند به رشد جمعیت کمک کند  مسئله ازدواج آسان و حمایت از زوج های جوان است قانونی که ۱۱ سال پیش در کشور تعیین شده اما بین دولت ها پاس کاری می شود قانونی که اگر دولتمردان به دنبال اجرای درست آن باشند شرایط خوبی برای  ازدواج جوانان در بخش های مسکن و تامین جهیزیه ازدواج و آزدواج آسان مزدوجین میسر خواهد شد.

امام جمعه موقت شهرستان سیریک اضافه کرد: امام جمعه پدر معنوی شهرستان است حداقل انتظاری که ما از مسئولان استانی و شهرستانی داریم این می باشد که هر وقت می خواهند مسئول و مدیری  را  در سطح شهرستان عوض و یا معارفه کنند بدون آگاهی امام جمعه شهرستان این اتفاق رخ ندهد.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=66075