کد خبر:56282 | ۲۱:۱۶:۵۲ - دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
*مسیر فرعی جاده دسترسی روستاهای میشی و شمع جو به شهر سیریک تعریض می شود
سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک گفت* : با همکاری و مشارکت شهرداری بندر سیریک، دهیاران دو روستای میشی و شمع جو، بخشداری و اداره راهداری راه دسترسی مردم روستاهای میشی و شمع جو به مرکز شهر بندر سیریک تعریض می شود.

به گزارش آذینی ،سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک گفت* : با همکاری و مشارکت شهرداری بندر سیریک، دهیاران دو روستای میشی و شمع جو، بخشداری و اداره راهداری راه دسترسی مردم روستاهای میشی و شمع جو به مرکز شهر بندر سیریک تعریض می شود.

*احمد جمالدینی سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک در نشست با مسئول طرح مطالعات مسیر اداره کل راهداری استان گفت:* با توجه به درخواست مردمی و اعلام آمادگی دهیاران و شهرداری بندر سیریک به منظور ایمن سازی و اصلاح و مرمت این راه دسترسی کار مطالعاتی آن باید در اسرع وقت به منظور آغاز عملیات اجرایی انجام شود.

*وی اظهار کرد:* برای تعریض این جاده ۶ کیلومتر و دویست متری طبق برآورد کارشناسان اداره راهداری بالغ بر دو میلیارد اعتبار هزینه خواهد شد.

*نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک یاد آور شد:* بی توجهی به حریم راه ها به معنی استقبال از حوادث ناگوار ترافیکی است چراکه با ورود غیرمجاز به حریم راه امکان بروز تصادف های با ضریب شکنندگی و صدمه بالا افزایش می یابد.

*جمالدینی تصریح کرد:* توجه بیشتر به ایمن‌سازی، استاندارد بودن توسعه و تعریض و بهبود سرویس‌دهی محورهای شهرستان سیریک تاکید کرد.

*لازم به یادآوری است:* این نشست با حضور مهندس مه نی مسئول طرح مطالعات مسیر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ، مهندس سالاری رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان و مهندس وطن خواه معاون راهداری در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=56282