خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
20/11/20 01:16
شناسه خبر : 66488

مستکبرین داخلی و خارجی با مصادره ذهن جوانان خواستار دل بستن به دولت جدید آمریکا را بزک نکند/عملکرد افزایش بهای صاحبان املاک استیجاری در سیریک به شدت انتقاد و گلایه داریم/اجاره های سیریک روی بندر عباس و کیش را سفید کرد

امام جمعه شهرستان سیریک با تبریک هفته بسیج و روز بسیج مستضعفان به عموم بسیجیان سلحشور گفت*: منزلت بسیج و بسیجی آنقدر والاست که امام راحل فرمودند در این دنیا افتخارم این است که خود بسیجی ام . ...

به گزارش آذینی،حجت الاسلام و المسلمین محسن سالاری امام جمعه شهرستان سیریک افزود*: امروز باید شعار امام که فرمود: فرزندان بسیجی ام پاسدار اصول نه شرقی و نه غربی باشید را باید دولتمردان ما رعایت کنند.

*وی گفت*: باید مواظب بود که مستکبرین داخلی و خارجی با مصادره تحلیل و ذهن جوانان دل بستن به دولت جدید آمریکا را بزک نکند جوانان ما مواظب باشند برخی از دولتمردان ما و اصحاب رسانه ما و سیاست ورزان ما در تکاپوی بزرگنمایی و بزک کردن مذاکره با آمریکا هستند *ملت ایران اشتباه گذشته را تکرار نخواهد کرد و این تجربه ملی را پیشران حرکت خود قرار خواهد داد*

*امام جمعه شهرستان سیریک یادآور شد*: از حرکتی که در زمینه شناساندن سیریک از طرف مردم جوانان و مسئولان آغاز شده است تمام قد حمایت می میکنم.

*خطیب نماز جمعه شهرستان سیریک ابراز تصریح کرد* :جوانان سیریکی نباید روزی بر آنها بگذرد مگر اینکه برای دیده شدن سیریک عزیز کاری کنند و بگویند و بنویسند پیگیری کنند و سیریک و مشکلاتش را به چشم و گوش مسئولان برسانند.

*حجت الاسلام و المسلمین سالاری افزود*:عملکرد صاحبان املاک استیجاری در سیریک به شدت انتقاد دارم این افسارگسیختگی در اجاره بها چه منطقی دارد اجاره های سیریک روی بندر عباس و کیش را سفید کرده است حرص می‌زنند و نرخ‌های اجاره را بی‌جهت بالا می‌برند و چه میدانیم که این تورم ها چه به روز آن جوان بیکار شهرمان آورده است و نباید فراموش کنیم که اگر می‌خواهیم خدا رحممان کند باید ما هم مردم را رحم کنیم.

*امام جمعه شهرستان سیریک اضافه کرد*: یکی از تاکتیک های مبارزاتی اهل بیت و فرزندان خود اهل بیت هجرت بود مثل هجرت سید عبدالعظیم حسنی که در ایام ولادت ایشان هستیم از ویژگی های برجسته سید عبدالعظیم حسنی کمک به نیازمندان و محرومان بود، حضرت معصومه سلام الله علیها نیز که در ایام وفات ایشان هستیم از مصادیق مهم هجرت و یاری امام زمان خود یعنی علی بن موسی الرضا علیه السلام می باشد آنهم در ایامی که خیلی از نزدیکان علت پذیرش ولایتعهدی اجباری از طرف امام رضا را نمی‌فهمیدند.

انتهای پیام/ق