کد خبر:55592 | ۱۰:۳۶:۱۸ - شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئول منفعل برای خدمت به مردم خودش را به زحمت نمی اندازد/ خدمت به مردم یک توفیق الهی می خواهد
امام جمعه موقت شهرستان سیریک گفت: مسئول منفعل دردی از مشکلات مردم را رفع و درمان نمی کند مسئولان باید فعال ، پر تحرک ،و خستگی ناپذیر باشند و برای خدمت به مردم و انقلاب باید دارای روحیه انقلابی و بسیجی باشند.

به گزارش آذینی ،حجت الاسلام و المسلمین احمد خلیلی امام جمعه موقت شهرستان سیریک افزود: مسئولان باید به  مطالبات و مشکلات مردم توجه جدی داشته باشند امروز یکی از مطالبات جدی و مهم مردم مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است.

وی اظهار کرد: امروز یکی از مطالبات چندین ساله مردم در بخش بمانی بازسازی و راه اندازی جاده ی بین روستای پالور و دهستان شهید مردان به شهر بندر کوهستک مرکز بخش است که با وجود جلسات هماهنگی و بازرید و نظارت مسئولان استانی و شهرستانی متاسفانه بصورت بلاتکلیف باقی و به حال خود رها شده است.

حجت الاسلام و المسلمین خلیلی  با انتقاد از شیوه واگذاری زمین های پرورش میگو در سطح شهرستان سیریک افزود: یکی از مطالبات جدی و نگرانی مردم شهرستان نحوی واگذاری سایت ها و زمین های شناسایی شده مستعد پرورش میگو است که به افراد غیر بومی و افراد خاص و با سفارشات خواص از مرکز استان و بعضا مرکز کشور به نور چشمی ها واگذار می شود و در حق مردم بومی شهرستان ظلم می شود.

حجت الاسلام و المسلمین خلیلی با انتقاد از اینکه مسئولی که توانایی انجام کار ندارد باید از پذیرش مسئولیت خلع شود اظهار کرد: مردم از عمل کرد بخشدار بمانی راضی نیستند ما بخشدار منفعل و انحصاری نمی خواهیم برای اینکه برای پیشرفت بخش و رفع مشکلات مردمان نیازمند به یک بخشدار فعال و مردمی و دلسوز و غیر انحصاری می خواهیم بخشداری که حتی در جلسات شورای اداری شرکت و حضور ندارد نمی تواند عامل رشد و توسعه بخش و رفع گره مردم باشد.

حجت الاسلام و المسلمین خلیلی  تصریح کرد: دوستان در مجموعه شهرداری ها توجه داشته باشند که در برنامه ریزی ها شهری مراعات حال مردم بکنند و تا می توانند گره از کار مردم باز کنند و گره نزنند و مردم را به درد سر نیاندازند و در برنامه ریزی ها فراجناحی و فرا مذهبی برنامه ریزی و عمل کنند.

وی با  گرامیداشت روز تبلیغ و اطلاع رسانی  و سالروز صدرور فرمان حضرت امام بر تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی اشاره کرد و گفت: جا دارد از زحمات سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان که با بضاعت و امکانات بسیار ناچیز زحمت می کشند تقدیر شود و گلایه ای از مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان  هرمزگان داشته باشیم که طی ۱۰ سالی که سیریک شهرستان شده متاسفانه هیچ گونه توجه ای به رشد و توسعه فرهنگی شهرستان ندارد و این اداره فرهنگی و تبلیغی از کمترین امکانات اداری برای خدمت به مردم شهرستان سیریک محروم است.

انتهای پیام/ق

 

بر چسب ها: , ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=55592