کد خبر:60127 | ۲۱:۴۴:۴۰ - جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئولان قدردان ظرفیت‌های درونی کشور و جوانان مؤمن و انقلابی باشند و به معیشت مردم توجه ویژه داشته باشند
مسئولان باید قدردان ظرفیت‌های درونی کشور و جوانان مؤمن و انقلابی باشند و به آنها اعتماد کنند و به معیشت مردم توجه ویژه داشته باشند مردم هم باید همیشه در صحنه‌های انقلاب حاضر باشند و فریب شایعه و تهمت‌های دشمن را نخورند.

به گزارش آذینی، امام جمعه شهرستان سیریک گفت:روز جمعه خداوند بندگان مؤمن خویش را به نماز جمعه دعوت می‌کند و می‌فرماید: هرکار دیگری غیر نماز جمعه را رها کنید، و عاشقانه و شتابان و بدون معطلی به سوی ذکر الهی بشتابید و شرکت در نماز جمعه از هر کار دیگری برای شما بهتر است.

حجت السلام والمسلمین شیخ حسن حیدری امام جمعه شهرستان سیریک افزود : از عزیزانی که هر جمعه علیرغم مسیر طولانی در نماز جمعه شرکت می‌کنند، تشکر می‌کنم و اجر اصلی آنها نزد خداوند است بنده گله دارم از عزیزانی که کارهای روستا را به جمعه میاندازند و به جای شرکت در نماز جمعه، مردم را به کارهای دیگر سوق می‌دهند که کار درستی نیست.

وی اظهار کرد:قبول دارم که حضور در نماز جمعه با این مسافت طولانی کار دشواری است،‌ولی در روایات داریم که (أفضَلُ الأعمالِ أحمَزُها: بافضیلت ترین اعمال، دشوارترین آنهاست) و خداوند برای هر قدمی اجر ویژه‌ای می‌دهد.

امام جمعه شهرستان سیریک بیان کرد:دستگاه محاسباتی امریکا در برهه‌های مختلف انقلاب دچار اشتباه شده است در سال ۵۶ آمریکا ایران را به عنوان محل امن خود می‌پنداشت، ولی مردم قم نشان دادند که محاسبات آنها اشتباه است و با قیام مردم قم، گام بلندی برای پیروزی انقلاب برداشته شد.

حجت الاسلام والمسلمین حیدری ابراز کرد: تجربه نشان داده است که نه تهدید آمریکا و نه قول و امضایش قابل اعتماد نیست ولی متأسفانه برخی داخل کشور هنوز به آمریکا اعتماد دارند.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان باید قدردان ظرفیت‌های درونی کشور و جوانان مؤمن و انقلابی باشند و به آنها اعتماد کنند و به معیشت مردم توجه ویژه داشته باشند مردم هم باید همیشه در صحنه‌های انقلاب حاضر باشند و فریب شایعه و تهمت‌های دشمن را نخورند.

امام جمعه شهرستان سیریک تصریح کرد:قرار است در ایام دهه فجر سه ماهواره جدید ایرانی به فضا پرتاب شود، که آمریکا این را امر را نقض قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت می‌داند پرتاب ماهواره توسط ایران در آستانه چهل سالگی انقلاب این پیام را برای دنیا دارد که میشود به آمریکا (نَه) گفت و در مقابل زیاده خواهی آن، ایستاد و در عین حال پیشرفت کرد لذا این موفقیت ها همه موجب خشم آنهاست.

حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسن حیدری امام جمعه شهرستان اذعان کرد:تعداد ۵۵ تن از نمایندگان مجلس شوراى اسلامى، در نامه‏ اى به آیت اللله آملى لاریجانى، رئیس قوه قضائیه، خواستار تشکیل شعبه ویژه‏اى با نظارت وى براى بررسى پرونده‏هاى مربوط به سازمان خصوصى‏سازى شدند آنچه سبب ورود نمایندگان به این موضوع شده تضییع میلیاردها تومان از بیت المال و واگذارى اموال عمومى به عده‏اى تحت عنوان خصوصى‏سازى گردیده که نمونه هاى آن‏را مى‏توان در واگذارى شرکت‏هاى آلومینیوم المهدى و طرح هرمزال، ماشین‏سازى تبریز، ریخته‏ گرى تبریز، ایران‏ایر تور، آلومینیوم‏سازى اراک، کشت و صنعت مغان، پتروشیمى کرمانشاه، نیشکر هفت‏ تپه و سیلوها مشاهده کرد.

وی افزود :با توجه به اعتراضات کارگری اخیر که موجب بهره برداری دشمن و نا آرامی در داخل کشور شد، انتظار است که قوه محترم قضائیه نسبت به این امر اهتمام ویژه‌ای داشته باشد که هم به مطالبات به حق مردم رسیدگی شود و هم از تضییع بیت المال جلوگیری شود.

امام جمعه شهرستان سیریک بیان کرد: بودجه یک مسأله مهم و براى کشور تعیین کننده است و هزینه و درآمد یک سال کشور در آن منعکس مى‏شود و اثرات مهمى بر بخش‏هاى مختلف اقتصادى و از همه مهم‏تر زندگى مردم دارد.

حجت الاسلام والمسلمین حیدری یاد آور شد: موضوع مهم در بودجه امسال لزوم بررسى بودجه شرکت‏هاى دولتى است سه چهارم بودجه (۷۵ درصد) مربوط به شرکت‌های دولتی است و نباید بدون بررسى رها شود انتظار از نمایندگان محترم مجلس بررسى شرکت‏هاى بزرگ دولتى است تا نسبت به تأمین حقوق مردم اطمینان حاصل شود.

وی با توجه به سفر همزمان وزیر خارجه و مشاور امنیت ملى آمریکا به کشورهاى عربى برای تشکیل ناتوی عربی در راستای ایجاد نوعى امنیت‏ سازى براى رژیم صهیونیستى و از طرفی فشار بر ایران است اظهار کرد:با وجود اخراج منافقین در سال ۹۵ و فرار آنها به کشورهای اروپایی، بعد از ۲ سال زمزمه‌های بازگشت آنها به عراق شنیده می‌شود به نظر مى‏رسد اهداف آمریکا از بازگرداندن منافقین به عراق دو چیز باشد یک جلوگیرى از سرخوردگى اعضاى منافقین و تلاش آمریکا براى زنده نگهداشتن و دوم فتنه جدید آمریکا همزمان بامراسم ۲۲ بهمن و چهل سالگى انقلاب اسلامى‏ است

انتهای پیام/ق۰

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=60127