خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۸/۱۰/۲۲ ۲۲:۵۶
شناسه خبر : 61685

مراسم شبی با شهدا در شهید مردان سیریک

مراسم شبی با شهدا با حضور سردار پاسدار رضا ترابی ، جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک ، جمعی از خانواده معظم شهدا، ایثارگران ، رزمندگان ، بسیجیان و جمع کثیری از مردم با اجرای برنامه های فرهنگی ، مداحی، مدیحه سرایی و سخنرانی در جوار گلزار شهدای شهید مردان برگزار شد. ...

به گزارش آذینی ، فرماندار شهرستان سیریک نیز گفت: بنیان یک انسان مسلمان عشق و محبت به خداوند رحمان است و مؤمنان حقیقی آنهایی هستند که قلبشان با ایمان زنده شده است و عشق و محبتشان به خداوند رحمان از هر عشق و محبت دیگری والاتر است.

احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک افزود: مقابله با تهاجم فرهنگی با درس‌گیری و الگوگیری از شهدای والامقام  و در سایه خون آنان تحقق می‌یابد و ما باید امنیت و اقتدار همه‌جانبه در کشورمان را قدردان خون پاک شهدا و اقتدار ولایت فقیه باشیم.

سردار پاسدار رضا ترابی فرمانده سابق سپاه امام سجاد(ع)  هرمزگان گفت: شهدا برای توسعه نظم و امنیت، جان شیرین خود را فدای نظام مقدس جمهوری اسلامی کردند و حق بزرگی بر گردن ما دارند.

وی افزود: تبعیت از ولایت  فقیه را رمز پیروزی بر دشمنان دانست و گفت: رزمندگان ما عزت ایرانی و اسلامی را در مناطق عملیاتی به نمایش گذاشتند و به جهانیان ثابت کردند لحظه‌ای از آرمانهای قرآنی دست برنخواهند داشت.

   

 

انتهای پیام/ق