کد خبر:61479 | ۱:۲۵:۰۵ - یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مراسم بزرگداشت حاج قاسم سیریک؛
مراسم بزرگداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سیریک
مراسم بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر بندر سیریک با حضور حجت الاسلام پولادی نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک ، مسئولان، روحانیون و علمای شیعه و اهل سنت، و اهل سنت اعم از برادران و خواهران ،بسیجیان و دیگر اقشار و گروهها و تشکل های مردمی ، نیروهای نظامی و انتظامی ،در محل مسجد جامع صاحب الزمان (عج) شهر بندر سیریک برگزار شد.

به گزارش آذینی ،در این مراسم مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: شرف و عزت انسان ایجاب می کند در برابر دشمنان ایستادگی و مقاومت کند زیرا مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان باعث ترس آنها خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین موسی پولادی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان افزود:مقاومت در برابر دشمن هزینه دارد و باید کارهای بزرگ و ارزشمند برای مقابل با آن انجام داد اما هزینه های سازش با دشمن بسیار بیشتر از هزینه های مقاومت است.

وی بیان کرد: داعش پلید حاصل و دستاورد امریکای جنایتکار و هم پیمانان خیبث است و سردار رشید و سرافراز اسلام حاج قاسم با ایمان راسخ و جوانان برومند و ایمانی آنرا نابود ساخت و البته امریکا سازشی نیست برای اینکه انسان با شیطان سازش ندارد چون شیطان دنبال نابودی و از بین بردن انسان است و این مسئله را باید مسئولان مملکتی ما هوشیار و آگاه باشند و از خواب غفلت بیدار باشند.

حجت الاسلام پولادی افزود: خداوند در قرآن کریم وعده داده پیروزی واقعی برای مستضعفین و انسان های با ایمان است و حاج قاسم سلیمانی نمونه ای کامل از انسان خدا جو و خدمتگزار نه تنها برای ایرانیان بلکه همه انسان های مظلوم منظقه و جهان اسلام و آزادی خواه بود.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان تصریح کرد: امریکا توان مقابله با اسلام واقعی و انقلاب ندارد ، شک نکنید اگر می توانست از بدو انقلاب تاکنون ریشه انقلاب اسلامی را می خشکاند و نابود می کرد امروز امریکا با شهادت حاج قاسم به شدت پشیمان و به غلط خوردن افتاده و کشورهای منطقه را واسطه قرار می دهد.

حجت الاسلام و المسلمین موسی پولادی گفت: جای انسان های ترسو و بی ایمان در اسلام و انقلاب ایران نیست برخی مسئولان لیبرال دمکرات که دم از سازش و دمکراسی غربی می زنند چشم و گوش خود را باز و هوشیار کنند که این مملکت انسان هایی با شجاعت و ایمان های راسخ و استواری چون حججی ها و سلیمانی ها می خواهد و مشکلات کشور با تکیه بر توان و ظرفیت های داخلی حل و مرتفع می شوند نه سازش و مذاکره با دشمن و امریکای جنایتکار و چپاولکر .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=61479