خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۸/۰۱/۲۳ ۲۳:۵۶
شناسه خبر : 55749

مدیران فعالان و پر تلاش ستاد خدمات سفر شهرستان سیریک تجلیل شدند

از طرف مهندس عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک از مدیران ادارات و نهادهای فعال و نمونه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان سیریک با اهدای لوح تقدیر تجلیل شدند. ...

به گزارش آذینی ،عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک ، در این مراسم با اشاره به اهمیت و جایگاه صنعت کردشگری در توسعه و رونق اقتصادی شهرستان سیریک گفت: صنعت گردشگری به عنوان صنعت مولد و درآمدزا در ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی نقش بسزایی دارد که با توجه به موقعیت خاص شهرستان و زیرساخت ها باید با فراهم ساختن امکانات و جذب سرمایه ها، بهره وری از این صنعت را در شهرستان افزایش داد.

وی یادآور شد: شهرستان سیریک ظرفیت های بسیار زیادی در زمینه های گردشگری، سرمایه گذاری و نیروی انسانی داراست و ادارات و نهادهای شهرستان می توانند سرمایه گذران را جذب کرده و به هر صورت ممکن اطمینان و اعتماد آنان را جهت جذب و شکوفایی احیا کنند.

مهندس پرتابیان در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های شبانه روزی اعضاء ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان در طول ایام تعطیلات نوروزی امسال که نتایچ و رضایتمندی مطلوبی را در پی داشت اظهار کرد: تداوم این هم اندیشی و کار دسته جمعی در مناسبت های مختلف سال، چشم انداز خوبی را برای توسعه گردشگری و شکوفایی اقتصادی شهرستان را  نوید خواهد داد.

در پایان این مراسم از مدیران ادارات و نهادهای فعال و نمونه شهرستان با لوح تقدیر با حضور حجت الاسلام و المسلمین حیدری امام جمعه شهرستان ، حجت الاسلام و المسلمین دوالقدر  نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی تجلیل شدند.

انتهای پیام/ق