خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۰۱/۱۲ ۱۱:۵۸
شناسه خبر : 54324

محفل انس و جنگ شادی گرامیداشت ۱۲ فروردین در بندر کوهستک برگزار شد

مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد امام حسین (ع) شهر بندر کوهستک افزود: بمناسبت 12 فروردین ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نوید بخش تجلی حق و حاکمیت نظام اسلامی مراسم جشن و محفل انس با قرآن با حضور مسئولان و میهمانان نوروزی در حسینیه سید الشهداء شهر بندر کوهستک برگزار شد. ...

محمد قورچی زاده مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد امام حسین (ع) شهر بندر کوهستک در گفتگو با خبرنگار آذینی گفت: در این مراسم علاوه بر اجرای برنامه های فرهنگی هنری ، تلاوت مجلسی آیات کلام الله مجید توسط قاریان استانی و شهرستانی قرائت شد.

وی اظهار کرد: برای گزاری برنامه های فرهنگی هنری در اعیاد ضمن اینکه پاسداشت آن ایام است می تواند آن برنامه علاوه برای انتقال ارزش ها و آرمان ها به نسل جوان و نوجوان هجمه های ضد فرهنگی دشمنان نظام و انقلاب را خنثی سازد.

قورچی زاده ابراز کرد:  عظمت جمهوری اسلامی ایران بسیار بالاست و باید روز جمهوری اسلامی را ارج دهیم و آن را پاس بداریم و مراقبت کنیم و تقویت نظام و حفظ نظام از جمله مهم‌ترین معروف‌ها است و باید قدر جمهوری اسلامی را بدانیم  بویژه این روز را که یک روز تاریخی و سرنوشت ساز در بنیان نظام مقدس جمهوری اسلامی در شروع شکل گیری و پایه گذاری حکومت اسلامی با مشارکت مردم و نگاههای مختلف جهانیان شکل گرفت.

این مسئول بیان کرد:یکی از وظایف کانون های فرهنگی هنری مساجد توجه به ایام و مناسبت های فرهنگی و هنری ، ملی و مذهبی است که آنها را ضمن ارج نهادن بتواند منتقل دهنده به نسل های آینده با حفظ قداست و شکل های نوین و روز جامعه باشد.

قورچی زاده اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران  امروز در پرتو انقلاب و نهضت حرکت عظیم جهانی برای حق‌طلبی و آزادی ایجاد شده و جمهوری اسلامی ایران نقطه ثقل اسلام بوده و این باعث شده تا قدرت‌های جهانی وحشت‌زده شوند و مسئله هسته‌ای، حقوق بشر و موشک‌ها بهانه ی برای غربی‌ها برای دشمنی با نظام و ملت ایران باشد.

انتهای پیام/ق