کد خبر:58902 | ۱۱:۵۱:۲۶ - چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مانور زلزله و ایمنی با حضور فرماندار در مدارس سیریک برگزار شد
فرماندار شهرستان سیریک گفت: مانور آموزشی زلزله در مدارس شهرستان با محوریت محله ای در مدارس شهرستان سیریک با مشارکت دانش آموزان و بصورت نمادین در مدرسه ام سلمه شهر بندر سیریک برگزار شد.

به گزارش آذینی ، عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک در این آئین افزود: در این مانور آموزشی دانش آموزان با نحوی ارائه مهارت های اولیه و لازم برای مواجهه با حوادث طبیعی و غیر طبیعی آشنا شدند.

وی افزود: در این مانور ساکنان محلات مجاور مدارس نیز با هدف آشنایی بیشتر با حوادث طبیعی بوِیژه زلزله شرکت کردند.

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان سیریک بیان کرد: ما در هر شرایطی نیازمند آموزش هستیم و باید آموزش را  با هدف افزایش ارتقای راهکارهای ایمنی حتی در منازل ، اماکن عمومی  در جامعه همگانی و نهادینه کنیم.

فرماندار شهرستان سیریک یادآور شد: مهمترین هدف برگزاری آموزش های مانور زلزله در مدارس و سطح جامعه کاهش آسیب های جرحی ،فوتی و مالی است که با آموزش نیروی انسانی ، بهرمندی از تجهیزات و افزایش ایمنی در هنگام بروز حوادث تاثیر گذاری آنها ملموس باشد.

پرتابیان خاطرنشان کرد: یکی از اهداف مهم برگزاری آموزش های ایمنی زلزله آمادگی و برنامه ریزی در جهت ارتقای میزان آشنایی عموم مردم در هنگام بروز حوادث غیر طبیعی علی الخصوص زلزله است.

فرماندار شهرستان سیریک اضافه کرد: آموزش ها را به یک مدرسه و منطقه خاص معطوف نکنیم و باید در طول سال با همکاری جمعیت هلال احمر و اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان فعال و پویا برگزار کنیم.

انتهای پیام/ق

 

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=58902