کد خبر:55892 | ۲۰:۳۳:۵۳ - جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لازمه تصویب FATF تحریم سپاه به دست خودمان است/لازم است در مراسمات نیمه شعبان،حرمت اهل بیت حفظ شود/امریکا امروز بیش از گذشته رو به سراشیبی است
یکی از راه‌های مهم موفقیت در امتحانات الهی، توسل به اهل بیت علیهم السلام است، چرا که آنها مقربان الهی و کشتی نجات انسانها هستند.

به گزارش آذینی،امام جمعه شهرستان سیریک گفت: یکی از سنت های قطعی الهی، امتحان و آزمایش است. قرآن می‌فرماید: « آیا مردم فکر کرده‌اند همین که بگویند ایمان آوردیم، رها می‌شوند و آزمایش نمی‌شوند.

حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسن حیدری امام جمعه شهرستان سیریک سیریک گفت:از آزمایش الهی نمی‌شود فرار کرد، باید در مقابل آزمایش الهی صبور باشیم و از خدا کمک بخواهیم.

وی اظهار کرد: یکی از راه‌های مهم موفقیت در امتحانات الهی، توسل به اهل بیت علیهم السلام است، چرا که آنها مقربان الهی و کشتی نجات انسانها هستند.

حیدری با اساره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار شرکت کنندگان مسابقات قرآن کریم فرمودند:«امت اسلامی بر سر دوراهی عمل به قرآن یا کرنش در برابر مستکبرین قرار دارند.»

امام جمعه شهرستان سیریک تصریح کرد:هزینه سازش با مستکبران کمتر از هزینه مقاومت نیست، زیرا مستکبران به کمتر از ذلت زیردستان و تابعان خود راضی نمی شوند.

امام جمعه شهرستان سیریک سیریک بیان کرد:نمونه عاملان به قرآن، ملت با عظمت ایران و نمونه ذلت پذیران در مقابل استکبار، برخی کشورهای وابسته منطقه نظیر آل سعود هستند که بر خلاف دستورات قرآنی «اشداء علی المسلمین» هستند و ملت مظلوم یمن را به خاک و خون میکشند ولی به فرموده امام خامنه ای ان شاء الله در آینده نه چندان دور، تأسیسات نظامی آنها به فضل الهی به دست مجاهدان اسلامی خواهد افتاد و شجره خبیث آل سعود ریشه کن خواهد شد

وی خاطرنشان کرد: در جریان طرح FATF دلسوزان نظام اعلام می‌کردند که با تصویب آن، دچار خودتحریمی می‌شویم، ولی آقایان می‌گفتند نه. امروز معلوم شد که اگر ایران به کنوانسیون مقابله با تأمین مالی تروریسم (CFT) ملحق می‌شد، به دست خودمان سپاه را تحریم کرده بودیم سپاهی که فقط نیروی نظامی نیست، سپاهی که هم سد میسازد، هم پل میسازد، هم پالایشگاه میسازد. سپاهی که «اگر نبود، کشور نبود.»

امام جمعه شهرستان سیریک تصریح کرد: برخی آقایان می‌گویند که نظر آمریکا معیار نیست، بلکه نظر سازمان ملل معیار FATF است این سخن درست نیست. زیرا اولا دبیر اجرایی FATF اعلام کرد که ایران باید استثنائات خودش را بردارد. و ثانیا مسئولان FATF نوکر آمریکا هستند.

حجت الاسلام و المسلمین حیدری افزود:این نهادهای بین المللی نشان داده اند که تحت نفوذ آمریکا هستند نظیر آن را در بسته شدن حساب کاربری افراد نزدیک به سپاه توسط اینستگرام مشاهده کردیم که نشان داد اینها همه نوکر آمریکا هستند و لازم است مسئولان برای رهایی از این مشکلات، مطالبه رهبری مبنی بر ایجاد «شبکه ملی اطلاعات» را محقق کنند.

امام جمعه شهرستان سیریک یاد آور شد:این سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت عجل الله تعالی فرجه الشریف را تبریک عرض میکنیم . ان شاء الله مراسم جشن نیمه شعبان با شکوه برگزار شود و تذکر یک نکته لازم است که در مراسم اهل بیت علیهم السلام باید شأن و حرمت اهل بیت حفظ شود و به بهانه جذب دیگران، نباید شؤونات زیر پا گذاشته شود.

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: روز سربازان گمنام امام زمان عج را به همه کارکنان وزارت اطلاعات تبریک می‌گوییم امنیتی که امروز ما داریم با مجاهدت عزیزان اطلاعات حاصل شده است و افتخار ما این است که امنیت ما مردم پایه است و لازم است مردم هر مسئله امنیتی را به اداره اطلاعات گزارش کنند تا امنیت دچار خدشه نشود.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار سال گذشته با کارکنان وزارت اطلاعات فرمودند: «وزارت اطلاعات و همه کارکنان آن،‌باید همواره صددرصد انقلابی بمانند و انقلابی حرکت کنند» «هرگونه جناح بازی در وزارت اطلاعات گناه است و اطلاعات فقط متعلق به یک جناح است و آن هم جناح انقلاب»
«وزارت اطلاعات باید کوچکتریم تردید در صلاحیت افراد در تصدی پستها را به نهاد ذی ربط منعکس کنند و آنها هم باید به نظر وزارت اطلاعات توجه کنند.

امام جمعه شهرستان سیریک اذهان داشت: پنجشنبه ۵ اردیبهشت سالروز شکست حمله نظامی آمریکا در طبس است که خداوند به شن، نقشه آنها را از بین برد. این حادثه یک درس بزرگ قرآنی به همه ما می‌دهد که اگر به نصرت الهی ایمان داشته باشیم و اگر اهل صبر و مقاومت باشیم و در برابر استکبار اظهار ضعف نکنیم و عقب نشینی نکنیم، خداوند با امداد غیبی خویش ما را یاری میکند و لازم است مسئولان در عمل به نصرت الهی باور داشته باشند.

حجت الاسلام حیدری ابراز کرد:یکی از جنایات تاریخی امریکا کشتار فرقه داودیان در ۲۶ سال قبل توسط دموکرات ها بود که بیش از ۸۰ نفر از زن و مرد و پیر و کودک به طرز وحشیانه در پناهگاه زنده زنده سوزاندند. این چهره واقعی لیبرال دموکراسی است.

امام جمعه سیریک بیان کرد:کسانی که امروز لیبرال دموکراسی را به عنوان نسخه شفابخش بشریت معرفی میکنند، به ملت دروغ می‌گویند. چهره واقعی لیبرال دموکراسی، چیزی جزء خیانت به بشریت نیست ،امریکا امروز بیش از گذشته رو به سراشیبی است به اعتراف متفکران آمریکا نظیر نوآم چامسکی و آلفرد مک کوی، آمریکا در داخل و خارج در حال سقوط است و مرگ این ابرقدرت جهانی به مراتب سریع تر از آن است که تصور شود و این مرگ تا سال ۲۰۲۵ کامل خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین حیدری اضافه کرد: در حال حاضر آمریکا بدهکارترین کشور دنیاست و شکاف طبقاتی وحشتناک رو به افزایش است و آمار خودکشی در بالاتریم سطح خود در ۵۰ سال اخیر است.

انتهای پیام/ ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=55892