کد خبر:60343 | ۲۳:۱۹:۴۰ - سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت ۴ هزار دانش آموز سیریکی در المپیاد درون مدرسه ای
معاون تربیت بدنی و پرورشی آموزش و پرورش شهرستان سیریک گفت:آئین افتتاحیه ششمین المپیاد درون مدرسه ای مدارس شهرستان سیریک با مشارکت ۴ هزار دانش آموزان در ۳۰ مدرسه شهرستان بصورت همزمان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش آذینی ،محمد ترکمانی معاون نربیت بدنی و پرورشی آموزش و پرورش شهرستان سیریک افزود: در این المیپاد دانش آموزان در رشته های فوتبال ، فوتسال ، والیبال، تنیس روی میز، دارت، دو میدانی ، شطرنج، بدمینتون ، بازی های بومی و محلی ، دوچرخه سواری و آمادگی جسمانی فعالیت به صورت سازمان یافته زیر نطر مربیان و معلمان تربیت بدنی فعالیت می کنند.
وی با بیان اینکه المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای یکی از طرح‌های معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش است، اظهار کرد: در این طرح باید همه دانش آموزان در مسابقات درون مدرسه ای شرکت کنند.
ترکمانی یادآور شد: طرح المپیاد درون مدرسه ای به ‌عنوان یک برنامه مکمل ورزشی با هدف افزایش میزان فعالیت‌های ورزشی دانش‌آموزان برای مشارکت گروهی و یادگیری مهارت‌های اجتماعی اجرا می‌شود.
معاون تربیت بدنی و پرورشی آموزش و پرورش شهرستان سیریک گفت: المپیادهای ورزشی درون مدرسه‌ای راهی برای افزایش روحیه تعامل و همکاری در بین دانش‌آموزان است و اولین هدف از برگزاری المپیادهای ورزشی ایجاد شور و نشاط در بین دانش‌آموزان است که دانش‌آموزان باید در کنار تحصیل علم و دانش به سلامت جسم و روح خود اهمیت دهند و برگزاری المپیادهای ورزشی این بستر را فراهم می‌کند.

این آئین با حضور جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک ، باقری معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان ،شیخ عبدالعزیز افراز امام جمعه اهل سنت شهرستان ،ظاهری ادیب مدیر آموزش و پرورش شهرستان ،کریمی رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی ، آئین پرست رئیس اداره ورزش و جوانان ،جاودان رئیس بهزیستی شهرستان و جمعی از معلمان و دبیران تربیت بدنی و دانش آموزان در محل سالن اداره ورزش و جوانان شهر بندر سیریک برگزار د.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=60343