کد خبر:66100 | 2:30:45 - دوشنبه 12 اکتبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار سیریک:
فرماندار سیریک هفته ملی استاندارد را تبریک گفت
احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک در پیامی هفته استاندارد را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش آذینی ،فرماندار سیریک ضمن تبریک هفته استاندارد به مجموعه اداره استاندارد شهرستان بویژه به آقای محمد طاهری ریاست محترم اداره استاندارد و گرامیداشت شعار امسال هفته استاندارد حفاظت از زمین با استانداردها افزود:* توجه به استاندارد ها توجه به حیات در کره خاکی و ادامه زندگی بدون استانداردها با این رشد سریع جمعیت در آینده ای نزدیک امکان پذیر نمی باشد

*نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک ابراز کرد:* زمین ، یک ظرف محدود حیات در وسعت منظومه شمسی ماست و با این وجود ، طی قرن گذشته فعالیت های انسانی و صنعتی گسترده تمدن مدرن ما به گازهای گلخانه ای طبیعی زمین افزوده است و با بهره برداری نامتعارف از منابع محدود زمین باعث تأثیرات منفی برکره خاکی از جمله آب و هوای شده است .

*جمالدینی تصریح کرد:* در عین حال رشد سریع جمعیت و شهرنشینی گسترده نیازمند استفاده مسئولانه از منابع محدود است.

*فرماندار شهرستان سیریک افزود:* برای کاهش تأثیر انسان در سیاره خود ، ما به اراده سیاسی ، اقدام مشخص و ابزارهای مناسب نیاز داریم و استانداردها یکی از این ابزارها است، استانداردها راه حل های امتحان شده و واقعی برای چالش های فنی را در نظر می گیرند. و اجرای آنها به طور گسترده در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه به اشتراک تخصص و دانش فنی کمک می کنند و با توجه به اینکه استانداردها تمام جنبه های صرفه جویی در انرژی ، کیفیت آب و هوا را پوشش می دهد کاربرد گسترده آنها به کاهش تأثیرات زیست محیطی تولید و فرآیندهای صنعتی کمک می کند و استفاده مجدد از منابع محدود را تسهیل می کند و بهره وری انرژی را بهبود می بخشد.

*جمالدینی یادآورشد:* توجه به استاندارد ها توجه به حیات در کره خاکی می باشد و بدون آن ادامه زندگی با این رشد سریع جمعیت در آینده ای نزدیک امکان پذیر نمی باشد و مطلبد همه بشریت و در راس آنها مسئولان در جهت رعایت استانداردها و حفاظت از منابع ارزشمند خدادادی مثل زمین، هوا، دریا و…. تلاش و کوشش داشته باشند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=66100